ساختمان شماره سه اداره کل بهزیستی استان کرمان واقع در خیابان استقلال شهر کرمان که در شرف افتتاح می باشد بنام شهدای وحدت نامگذاری شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، در شصت و دومین جلسه شورای معاونین بهزیستی که به ریاست دکتر عباسی مدیرکل و با حضور  تمامی اعضاء برگزار شد ، مدیرکل بهزیستی گفت : در 28 مهرماه سال 1388 جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از جمله شهید نور علی شوشتری جانشین وقت نیروی زمینی سپاه بدست یکی از منافقین کور دل عضو گروه تروریستی عبدالمالک ریگی در شهر پیشین سیستان و بلوچستان به درجه رفیع شهادت نایل شدند. وی افزود: این افراد که بنا به وظیفه دینی و انقلابی خود جهت رفع محرومیت از چهره منطقه و ایجاد وحدت و برادری میان شیعه و سنی ،  تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا در منطقه محروم پیشین و سرباز حاضر شده بودند . در حین اجرای ماموریت وحدت آفرین خود به دیدار معبود شتافتند که مقام معظم رهبری در پیامی که بمناسبت عروج عارفه ایشان صادر فرمودند و از آنان بعنوان «شهدای وحدت» یاد کردند.
دکتر عباسی گفت : از آنجا که شش نفر از این شهداء مربوط به استان کرمان هستند وظیفه خود می دانیم تا در کنار پرداختن به امور مددکاری و گره گشایی از مشکلات مردم در راستای حفظ و نشر ارزشهای والای شهیدان و در پاسداشت و تکریم این عزیزان و زنده نگه داشتن نام و یاد ایشان اقدامی انجام دهیم .
مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت : از این رو نام ساختمان شماره سه اداره کل بهزیستی واقع در خیابان استقلال شهر کرمان که بزودی افتتاح و بهره برداری از آن آغاز خواهد شد را بنام « شهدای وحدت » نام گذاری می کنیم و با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران تمثال مبارک شهیدان علویان ، اسدی ، مرادی ، محمدی سلیمانی ، کریمی و شمس الدینی ، شش شهید کرمانی وحدت را بر بالای این ساختمان نصب خواهیم کرد .
شایان ذکر است طی سه سال گذشته مکانهای دیگری در سطح شهر کرمان که متعلق به بهزیستی بوده است بنام شهیدان ارشاد ، نشاط ، حمید ایرانمنش ( حمید جریک ) و شهید مغفوری نام گذاری شده است.