زهرا نعمتی، رهام شهابی پوروسمیه عباسپور ورزشکارن معلول تیر اندازی با کمان کرمان که جهت شرکت به مسابقات جهانی تایلند اعزام شده بودند، توانستند با شرکت در مسابقات تیمی و انفرادی نتایج قابل توجهی کسب نمایند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ،در ادامه رقابت های تیراندازی با کمان تایلند در بخش انفرادی زهرا نعمتی به مرحله نهای راه یافت تا روز پنج شنبه پس از حضور در مقابل حریف خود برای کسب مدال طلا و یا نقره تلاش نماید.

رهام شهابی پور نماینده دیگر کرمانی از تیم ملی ایران نیز در مسابقات انفرادی ازرویارویی در مقابل حریف اسراییلی خود  خودداری کرد وحاضر به انجام ادامه مسابقه نشد.
همچنین در تیم میکس ریکرو، زهرا نعمتی و رهام شهابی پور به مرحله نیمه نهایی رسیدند و برای دریافت نشان برنز به مصاف حریفان خود راه یافتند.
در رقابت های تیمی بانوان نیز در نهایت سمیه عباسپور از کرمان به همراه دو بازیکن دیگر در تیم کامپاند بانوان موفق شدند به دیدار رده بندی راه یابند و برای کسب مدال برنز تلاش می کنند.
گفتنی است این مسابقات از 12 آبان با حضور 28 کشور از سراسر جهان در بانکوک آغاز شده و تا روز پنج شنبه، 16 آبان ادامه دارد.