معاون پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل بهزیستی استان کرمان گفت: باید با اطلاع‌رسانی و آگاهسازی نحوه استفاده صحیح از فضای مجازی به روش برنامه‌ریزی شده به گروه‌های آسیب‌پذیر یا در معرض آسیب اجتماعی آموزش داده شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان، باتوجه به وظایف سازمانی بهزیستی در حمایت از گروه‌ها و اقشار آسیب‌پذیر ، آگاه‌سازی و ایمن‌سازی این گروه‌ها در مواجهه با فضاهای مجازی و سایبری بر عهده مددکاران ، روانشناسان و مراقبین کودکان ، معلولان ، زنان و آسیب‌دیدگان اجتماعی است که در این راستا دوره آموزشی پدافند غیرعامل به همت حوزه حراست بهزیستی استان برگزار شد.

مهدی نخعی معاون پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل بهزیستی استان کرمان صبح امروز در این دوره آموزشی، از وجود یک هزار و 58 مرکز غیردولتی و 14 مرکز دولتی تحت نظارت بهزیستی استان خبرداد و اظهار داشت: در موضوع پدافند غیرعامل نه تنها کارشناسان و روسای ستادی بلکه کلیه پرسنل، اقشار و گروه‌های آسیب‌پذیر تحت حمایت مقیم مراکز و خانواده باید در برابر تهاجم فرهنگی به ویژه فضاهای مجازی  محافظت شوند.

معاون پشتیبانی و منابع انسانی بهزیستی استان کرمان گفت : اگرچه از پایان جنگ تحمیلی سال‌ها گذشته اما نباید فراموش کرد که جنگ نرم همچنان ادامه دارد.

نخعی بیان کرد: باید با اطلاع‌رسانی و آگاهسازی نحوه استفاده صحیح از فضای مجازی به روش برنامه‌ریزی شده به گروه‌های آسیب‌پذیر یا در معرض آسیب اجتماعی آموزش داده شود.

در این نشست نیز یکی از کارشناسان متخصص به تشریح فضاهای سایبری و زیستی پرداخت و خطرات و نحوه مراقبت‌ها را توضیح داد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/