مدیرکل بهزیستی استان کرمان در نشست تخصصی با حضور کارشناسان امور اجتماعی بهزیستی به بررسی روند اقدامات تخصصی در این حوزه پرداخت.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان ، عباس صادق زاده مدیرکل بهزیستی استان کرمان با اشاره به این نکته که فعالیت های بهزیستی موضوعاتی اجتماع محور می باشند ، گفت : حوزه معاونت امور اجتماعی بهزیستی ، حوزه ای وسیع  است که بیش از 40 درصد فعالیت سازمان در آن پیگیری می شود.
وی داشتن نگاه کارشناسی و برنامه ریزی علمی را از راههای ارائه خدمات تخصصی مطلوب به جامعه هدف عنوان کرد و افزود: باید در بحث نگاه کارشناسانه به موضوعات اجتماعی نگاهی با افق بلند و کل گرا داشته باشیم تا بتوانیم با اولویت قرار دادن نگاه سازمان به نگاههای فردی همسو با اهداف سازمان تلاش کنیم .

مدیرکل بهزیستی تولید فکر را از راههای دیگر موفقیت در دنبال کردن مسائل اجتماعی بر شمرد و اظهار داشت : برای اینکه بتوانیم با نگاه علمی و تولید فکر به بحثهای مختلف اجتماعی بپردازیم می بایست از حواشی که در اطرافمان ایجاد می شود فاصله گرفت تا بتوانیم رویه کارشناسانه ایجاد کرد.
صادق زاده تعیین نقشه راه ، برنامه زمان بندی میان مدت ، انجام اقدامات پیشگیرانه از سنین پایین تلاش برای توانمند سازی جامعه هدف حوزه معاونت امور اجتماعی بهزیستی که شامل زنان و فرزندان بی سرپرست  و افراد آسیب دیده اجتماعی می باشند را از جمله شاخص هایی دانست که باید در مسیر آن حرکت کرد.
وی در ادامه به مسائل دیگر چون  نظارت دقیق بر مراکز ،ارائه آموزشهای تخصصی به کارشناسان و… پرداخت و به سوالات و نظرات کارشناسان حوزه امور اجتماعی بهزیستی کرمان پاسخ داد.