نشست مشترکی جهت بررسی راهکارهای بهبود روند پذیرش ، ترخیص و امداد و مراقبت از فرزندان بی سرپرست و بدسرپرست با حضور رئیس دادگستری و بهزیستی شهرستان عنبرآباد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان محقق رئیس دادگستری شهرستان عنبر آباد در این جلسه با تأکید بر اهمیت همکاری و رابطه بیشتر بین دادگستری و بهزیستی آمادگی خود را در کمک به رفع مشکلات موجود مددجویان اعلام نمود.

 وی در حاشیه این نشست و با همراهی سالاری بهزیستی و رضائی رئیس بانک ملی شهرستان از خوابگاه مرکز مشیز این شهرستان بازدید نمود و طی این بازدید با فرزندان مقیم و مسئولین این خوابگاه دیدار و گفتگوکرد .
در این دیدار محقق خطاب به فرزندان مقیم مرکز گفت : دولت جمهوری اسلامی از شما غافل نبوده و تمام تلاش خود را جهت تأمین امکانات مناسب برای رشد و شکوفائی استعدادهای شما بکار برده است و بر شما است که قدر این موفقیت را بدانید و نهایت استفاده از این امکانات درجهت پیشرفت و تعالی خود ببرید.
در ادمه این بازدید محقق در دیدار با مربیان مرکز اظهار داشت این فرزندان امانت هستند و باید درجهت تعلیم و تربیت اسلامی آنان کوشید که این سعی و کوشش کمتر از جهاد نخواهد بود.
درادامه با همکاری رضائی رئیس بانک ملی شهرستان عنبرآباد هدایایی به فرزندان مرکز اهداء گردید.