نماینده ولی فقیه در استان کرمان با قدرداني از مدیریت خوب بهزیستی کرمان و مدیریت استاندار كرمان گفت: مدیریت استان کرمان در ایران یک مدیریت نمونه بوده است و مسئله اقتصاد مقاومتی در کرمان طوری راهبردی شد که برای بقیه استان های کشور به عنوان الگو مطرح است و بهزیستی نیز می تواند بیش از گذشته بهتر عمل کند و الگویی برای بهزیستی های کل کشور باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان، آيت الله سیدیحیی جعفری در اولین نشست شورای مشارکت های مردمی بهزیستی استان کرمان با اشاره به اينكه نقش مردم در مسائل مختلف همیشه بارز بوده است اظهار داشت: از زمان  انقلاب جمهوری اسلام ایران و تشکیل دولت جمهوری و حتی قبل از آن در همه صحنه های نقش اصلی را توده مردم و مردم ایفا کرده اند.

وی با بیان اینکه اگر مردم و هدایت امام راحل  نبود انقلابی شكل نمی گرفت گفت: مردم قریب به 40 سال این انقلاب و نظام را حفظ کرده اند و در هشت سال جنگ تحمیلی نیز سنگ تمام گذاشتند.

نماينده ولي فقيه در استان كرمان و امام جمعه كرمان با اشاره به وجود  مشکلات عدیده  در جامعه از قبيل بیکاری، عدم قدرت و توان برای امر ازدواج و بعضا اداره زندگی تصریح کرد: همه مشکلات به وسیله مردم به ويژه متمکنین باید حل و فصل شود .

آيت الله جعفري آگاه کردن و روشنگری مردم به ويژه متمکین را ضروری دانست و گفت: اگر آن ها به درستی درد و مشکلات جامعه را درک کنند مطمئناً همگی در این امر خطیر و حل معضلاتی چون شغل، مسکن و غيره  مشارکت خواهند داشت.

نماينده ولي فقيه در استان كرمان و امام جمعه كرمان با بیان اینکه مردم ما امتحان خود را در طول بیش از 40 سال در همه صحنه ها و عرصه ها با حضور و مشارکت خود پس داده اند گفت: دولت ها نیز تا حدودی در کنار مردم موفق عمل کرده اند و سعی و تلاش آن ها نیز این بوده است که مشکلات موجود در جامعه را حل کنند.

وی گفت : بهزیستی استان کرمان همیشه فعال بوده است و خیلی از مشکلات و مسائل را حل کرده است و اميدواريم در آینده بهتر و قوی تر عمل خواهد کند.

آيت الله جعفري  مشکلات اداری را یکی از مشکلات اصلی به دلیل کم کاری و سوء مدیریت  نام برد و گفت: متاسفانه ادارات نتوانستند همگام با انقلاب پیش روند و فساد به طور اجمال در ادارات دیده می شود.

وی اکرام ارباب رجوع را مهم برشمرد و افزود: ادارات و موسسات و ارگان ها نباید نسبت به حل مشکلات مردم بی اعتنا باشند و حداقل کاری که می توانند انجام دهند این است که حرف و مشکل افراد مراجعه كننده را بشنوند و درراستاي رفع مشکل شخص را به واحد مربوط ارجاع دهند.

امام جمعه كرمان افزود: بهزیستی کار سختی دارد و فکر نمی کنم نهاد و اداره ای داشته باشیم که کارش مهمتر از بهزیستی باشد و کارهای زیادی در خصوص رفع مشکلات انجام گرفته است اما کافی نیست و باید با تلاش و عزم و همت والا در صدد حل مشکلات موجود در اجتماع باشیم.

آيت الله جعفري با قدرداني از مدیریت خوب بهزیستی کرمان و مدیریت استاندار كرمان گفت: مدیریت استان کرمان در ایران یک مدیریت نمونه بوده است و مسئله اقتصاد مقاومتی در کرمان طوری راهبردی شد که برای بقیه استان های کشور به عنوان الگو مطرح است و بهزیستی نیز می تواند بیش از گذشته بهتر عمل کند و الگویی برای بهزیستی های کل کشور باشد.

 انتهای پیام/

انتهاي پيام/