نشست شورای اجتماعی – فرهنگی جنوب استان کرمان با حضور نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی ، استادار ، رئیس سازمان بهزیستی کشور، مدیر کل بهزیستی استان کرمان و جمعی از مسئولان محلی جنوب کرمان در فرمانداری شهرستان جیرفت برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان یحیی کمالی پور نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفرهای مسئولین به شهرستان ها برای خدمت رسانی بیشتر به آحاد جامعه گفت : بازدیدهای مسئولین علاوه بر اینکه زمینه شناخت  و آشنایی هر چه بیشتر مسولین را با مشکلات و محدودیت های مردم فراهم می کند به برنامه ریزی دقیق تر برای حل وفصل امور مردم منجر می شود .

کمالی پور با تقدیر و تشکر از معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور  به دلیل نگاه ویژه به مسائل و مشکلات مردم تحت حمایت  در شهرستان های جنوب استان کرمان اظهار داشت : جنوب استان با یک میلیون نفر جمعیت و هفت شهرستان کم برخوردار با شغل اصلی کشاورزی ، که طی سال های گذشته با توجه به خشکسالی های اخیر با مشکلات زیادی مواجه است که نیازمند حمایت و توجه ویژه مسئولین می باشد .

وی با اشاره به مشکلات اجتماعی و دغدغه خانواده های مددجویان در جنوب استان خاطر نشان کرد : با همکاری تمامی ادارات و مسئولین امیدواریم مشکلات اجتماعی ،فرهنگی و اقتصادی این قشر از جامعه برطرف شود .