یکشنبه 15 فروردین ماه مدیرکل و اعضاء شورای معاونین  بهزیستی با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان با ایشان دیدار و گفت وگو نمودند.

 بنا به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان در این دیدار آیت ا… سید یحیی جعفری نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان قانون گرایی را وظیفه هر سازمان یا فردی از افراد جامعه دانست و گفت : با عمل به قانون میتوان از بروز بسیاری از حوادث و آسیبها پیشگیری نمود.
 امام جمعه کرمان با اشاره به آمار جان باختگان ناشی از تصادفات ایام نوروز گفت : گرچه به ادعای مسئولین آمار جان باختگان کاهش یافته است اما حتی یک کشته هم فاجعه می باشد که اگر قانونی ، عقلی و با تقوی عمل نماییم شاهد چنین حوادثی نخواهیم بود و متاسفانه در ایران هنوز قانون گرایی به مرحله کمال نرسیده است.
نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان با استناد به آیات قرآن و احادیث و روایات از معصومین ، بر داشتن روحیه اقتصاد مقاومتی و پایداری درمقابل هجمه بیگانگان در تمام زمینه های از جمله در موضوعات اجتماعی تاکید کرد.
در ادامه این جلسه مدیرکل بهزیستی استان کرمان هدف از این دیدار را عرض تبریک  سال 1395 اعلام نمود و گفت :توصیه های جنابعالی بعنوان نماینده عالی مقام محترم ولی فقیه به مردم و مسئولین استان میتواند تأثیر بسزایی در کاهش آسیب های اجتماعی داشته باشد که امیدواریم در سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل بهزیستی بتواند در حوزه مسائل اجتماعی گامهای مؤثری بردارد و نقش خود را بعنوان بخشی از دولت به شایستگی ایفا نماید.