همزمان با اولین روز از ایام الله دهه مبارک فجر انقلابب اسلامی و مقارن با لحظه تاریخی ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن دردوازدهم بهمن ماه 57 ، زنگ انقلاب در مهد کودکهای سراسر استان به صدا درآمد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، دکتر رضا عباسی مدیر کل بهزیستی که به همراه جمعی از معاونین و مسئولان بهزیستی و به همین منظور در مهد کودک «هادی و هدی» شهر کرمان حضور یافته بود طی سخنانی خطاب به کودکان گفت دهه فجر خواستگاه ارزشهای اسلامی و مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است.

وی افزود : در بهمن ماه 57 و به ویژه فاصله زمانی دوازدهم تا بیست و دوم بهمن ماه ، اسلام تولدی دوباره یافت و از این رو است که این دهه در تاریخ ایران نقطه ای تعیین کننده و فراموش نشدنی است .
دکتر عباسی خطاب به کودکان گفت: تا پیش از بهمن 57 ، در ایران نظام اسلامی وجود نداشت و رابطه ی حاکمان با مردم ، رابطه غالب و مغلوب و سلطان و رعیت بود و این حضرت امام خمینی (ره) بود که با همراهی مردم به این حکومت فاسد پایان داد و دوره ای جدید سرشار از نور معنویت ، ایمان ، عدالت ، مهربانی و برابری را درایران به وجود آورد.
مدیرکل بهزیستی استان کرمان افزود : از آن روز تا کنون سی و سه فجر پیروزی را پشت سر گذاشته ایم و امروز سی و چهارمین جشن تولد انقلاب اسلامی را در کنار شما هستیم . شما که آینده سازان وحافظان خوب انقلاب اسلامی خواهید بود ، همانگونه که پدران و مادران انقلابی شما طی این سی و چهار سال ایران اسلامی را بر مبنای ارزشهای الهی ، دینی و انقلابی به پیش بردند و از آن به خوبی در برابر طوفانها و فتنه های ایجاد شده توسط مستکبران و فتنه گران حفاظت کردند.
مدیر کل بهزیستی خاطر نشان کرد :قدر این نعمت بزرگ را بدانیم و برای حفظ ان پشت سر ولایت فقیه از هیچ کوششی دریغ نکنیم.
دکتر عباسی خطاب به مدیران و مربیان مهدهای کودک نیز گفت :شما وظیفه بسیار سنگینی بر عهده دارید چرا که قسمت عمده وقت و انرژی کودک در مهدهای کودک و زمانی که نزد شما هستند سپری می شود. از این رو شما موظف هستید تا این کودکان پاک و معصوم را با ارزشهای ناب انقلاب و اسلام آشنا سازید و با راههای صحیح مختلف که مورد توجه و اقبال کودکان نیز باشد انقلاب اسلامی ، چرایی قیام مردم ایران ، ویژگیهای انقلاب اسلامی و … را برای آنان توضیح دهید و شخصیت کودک را با این ارزشها و معیارها اشنا و اجین سازید.
بر پایه این خبر :در ادامه این مراسم که با پخش  سرودهای انقلابی همراه بود کودکان در حالی که پرچم جمهوری اسلامی را در دست داشتند به اجرای برنامه های فرهنگی و هنری پرداختند و در پایان زنگ انقلاب در ساعت 9:33 دقیقه مقارن با لحظه ورود تاریخی حضرت امام (ره) به میهن به صدا درآمد.