معاون پشتیبانی و منابع انسانی مدیر کل بهزیستی استان کرمان در نشست هم اندیشی برگزار ی مراسم هفته دفاع مقدس که با حضور اعضاء ستاد بزگداشت این هفته برگزار شد ،هزینه برای برگزاری برنامه های ویژه هفته دفاع مقدس را سرمایه گذاری در راستای ترویج فرهنگ و ارزشهای دفاع مقدس بیان نمود.
به گزارش روابط  عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، محمد حدادیان در این جلسه با تأکید بر هرچه باشکوه تر برگزار شدن این هفته در بهزیستی گفت : باید با برگزاری مراسم و برنامه های مختلف ویژه مددجویان و پرسنل در راستای شناسایی و معرفی ارزشهای دفاع مقدس و دستاوردهایش تلاش کنیم.

وی  دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگرارن ،آذین بندی ادارات بهزیستی در سراسر استان ،هماهنگی جهت حضور شورای معاونین و شورای پایگاه بسیج نصر بهزیستی در محل میدان تیر ،برنامه ریزی جهت بازدید از موزه جنگ کرمان ،برگزاری مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس و تجلیل از رشادتهای پرسنل ایثارگر و خانواده های شهدا را از جمله برنامه هایی برشمرد که در این هفته در بهزیستی برگزار می شود .
معاون پشتیبانی و منابع انسانی بهزیستی افزود: با توجه به شرایط کنونی جامعه و تهاجم فرهنگی که از سوی بیگانگان به کشور ایران وارد می شود با ید برنامه هایی پربار تر از سال گذشته برگزار نمود.