بدنبال کسب مقام قهرمانی تیم دختران ورزشکار اعزامی از کرمان به جشنواره فرهنگی و ورزشی فرزندان مهر بهزیستی کشور ،همزمان با ورود این ورزشکاران به کرمان ،طی مراسمی در محل ستاد مرکزی بهزیستی کرمان از ورزشکاران و مدال آوران این دوره از مسابقات با اهدا لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی  بهزیستی استان کرمان در این مراسم که با حضور جهان نجاتی مدیر عامل شعب بانک کشاورزی ،معاونین بهزیستی و جمعی از ورزشکاران بهزیستی برگزار شد،مدیر کل بهزیستی با اشاره به اینکه صحنه های موفقیت فرزندان بهزیستی با پشتکار می تواند هرسال تکرار شود ،گفت: آنچه که امروز شما دختران برای استان کرمان کسب نمودید می تواند الگویی باشد برای کسب موفقیت های دیگر در زندگی .

صادق زاده اظهار امیدواری کرد در کنار مدال طلا و عنوان قهرمانی که امروز فرزندان کرمان کسب نموده اند اخلاق ،منش و رفتار ورزشکاران نیز  طلایی باشد.
وی از مسئولین بهزیستی ،سرپرستان و مربیانی که زمینه حضور فرزندان بهزیستی را در عرصه های مختلف فراهم می آورند خواست تا با برنامه ریزی هایی دقیق و با کیفیت تلاش نمایند تا در کنار موفقیت های دنیایی صفات ارزشمند و رفتار نیکو نیز در بین فرزندان مراکز تقویت شود .
وی خدمت به این گروه از جامعه را توفیق الهی دانست که خداوند نصیب پرسنل بهزیستی نموده و خاطر نشان کرد: کسانی که امروز حامی شما در این جشنواره بودند تلاش کردند شرایطی را فراهم آورند تا امکانات حضور در این  مراسم به گونه ای باشد که کمبود یا مشکلی نداشته باشید.
در ادامه بلندی معاون امور اجتماعی بهزیستی کرمان نیز با بیان اینکه آنچه که امروز توسط فرزندان دختر مراکز شبه خانواده نصیب استان کرمان شد ،خواست و اراده این افراد بود گفت : خداوند در آیه ای از قرآن نیز اشاره کرده که اگر انسانی برای موفقیت گام بردارد او را یاری خواهیم کرد.
وی با تأکید براینکه هدف ما صرفاً قهرمانی نیست خاطر نشان کرد باید در کنار قهرمانی بحث های معنوی فرزندان مراکز نیز پیگیری شود .
گفتنی است در این مراسم از تمامی ورزشکاران ،مربیان و سرپرستان تیمهای ورزشی شرکت کننده تجلیل شد و مدیر کل بهزیستی با توجه به عنوان قهرمانی این ورزشکاران تمامی تیم اعزام شده به مسابقات را به مشهد مقدس اعزام نمود.