همایش تجلیل از فرزندان ورزشکار بهزیستی کرمان با حضور مدیرکل بهزیستی ، رئیس بازرسی استانداری ، معاون امور اجتماعی ، مدیران مراکز خانه های کودک و نوجوانان ، مربیان  و فرزندان ورزشکار بهزیستی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، دراین مراسم صادق زاده سرپرست بهزیستی کرمان با اشاره به اینکه وظیفه بهزیستی و مدیران و مربیان مراکز فراهم آوردن شرایط حضور فرزندان بهزیستی به عرصه های مختلف اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی است گفت : تلاش خواهیم کرد تا امکانات لازم را در اختیار فرزندان بهزیستی قرار دهیم تا با توجه به توانائیها و استعدادهای این عزیزان شاهد موفقیت های فرزندانمان در بهزیستی باشیم .

وی توجه به امر ورزش و همت نهادن برای به فعلیت رساندن استعدادهای فرزندان را از وظایف مهم بهزیستی و افراد خدمت رسان به این کودکان و نو جوانان دانست و اظهار داشت :ورزش زمینه مساعد و مناسبی است تا شما فرزندان در کنار تحصیل به آن بپردازید و مایه عزت خود و ایران سرافرازمان شوید.
صادق زاده درادامه  به ورزش بعنوان مسیری برای تکمیل اخلاق و تربیت یاد کرد و خاطر نشان کرد : ورزش امری مهم و تأثیر گذار بر روح وروان فرد است که مایه هدایت و پیشرفت می باشد.
سرپرست بهزیستی کرمان اظهار امیدواری کرد تا با همراهی مدیران شاهد پیمودن پله های صعود فرزندان بهزیستی در رشته های مختلف و در عرصه های ملی و بین المللی باشیم.
گفتنی است در ادامه این برنامه که با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی ، هنری و ورزشی همراه بود با اهداء لوح سپاس و هدیه از فرزندان بهزیستی و مربیان تیمهای ورزشی اعزام شده از کرمان ، که در نهمین جشنواره فرزندان مهر بهزیستی موفق به کسب عنوان سوم کشوری دراین مسابقات شده بودند تجلیل شد.