همایش دختران ، حمایت های روانی – اجتماعی ، جشن میلاد حضرت معصومه (س) ودهه کرامت با حضور معاون پشتیبانی و منابع انسانی و معاون امور اجتماعی بهزیستی استان کرمان ، مدیر کل امور اجتماعی استانداری ، مدیر کل امور بانوان استانداری و جمعی از دختران و خانواده هایشان در سالن اجتماعات نشاط بهزیستی استان کرمان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان زهرا موسی پور مدیر کل امور اجتماعی استانداری با بیان اینکه حضرت محمد (ص) وجود دختران و زنان را مایه رحمت خداوند  می داند گفت : زن موجودی ظریف و با احساس  است با عاطفه قوی که باید رسالت تعلیم و تربیت جامعه را به دوش گیرد .

موسی پور با اشاره به جایگاه ارزشمند زنان و دختران در جامعه وخانواده اظهار داشت : مادران در خانواده حکم نخ تسبیح که دانه های تسبیح را به همدیگر وصل می کند زن نیز با تدبیر و درایت ، امور خانه و اعضاء خانواده را به نحو احسن به همدیگر ربط می دهد .

فاطمه سادات حسینی مدیر کل امور بانوان استانداری با تبریک ایام دهه کرامت عنوان کرد : دختران با آرمان ها و رویاهای متعالی و به عنوان مادران نسل آینده مسئولیت اداره کانون خانواده را برعهده دارند بنابراین باید به تربیت دختران  اهمیت ویژه ای داده شود .

جعفری فرد مشاور کودک و نوجوان با اشاره به هیجانات نوجوانان گفت : برای دوری فرزندان از مسائل و مشکلات اجتماعی باید با همراه شدن آنان ، تغییر دیدگاه های خود و همسوشدن با فرزندان در راستای راهنمایی هرچه بهتر برای ایجاد سلامت روانی فرزندان همراه با نیروی معنوی و فطری به آنان کمک نماییم .