آیین افتتاح پایگاه بسیج و برگزاری دومین حلقه صالحین با حضور فرمانده ناحیه مقاومت سپاه،فرمانده بسیج ادارات ،مسئول طرح و برنامه ناحیه مقاومت سپاه ،امام جماعت و رئیس اداره بهزیستی شهرستان بافت در محل اداره بهزیستی بافت برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان به نقل از بافت : اکبر کردی فرمانده سپاه با بیان اینکه ما باید قدردان نعمات خداوند باشیم گفت : افرادی که در مراکز تحت حمایت بهزیستی کار می کنند به علت برخورد با معلولین بهتر قدر سلامتی خود را می دانند .

وی اظهار داشت : موضوعی که بسیار با اهمیت می باشد  امنیت کشورمان است که با تلاش و همت نیروی انتظامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در داخل و خارج کشور انجام می شود.

وی در ادامه افزود : هدف قرار دادن مجلس شورای اسلامی و مرقد امام به دلیل ایجاد تفرقه بین مردم کشورمان است که برای مقابله با این توطئه ها باید همگی دست به دست هم پشت سر ولایت فقیه باشیم.

فرمانده سپاه گفت :پایگاههای مقاومت یکی از اجتماعاتی است که می توان برای نظام خدمت کرد واین محل وحدت و خدمتی برای امنیت کشور وانقلاب می باشد.

در پایان اکبر کردی فرمانده سپاه لوح مجوز افتتاح پایگاه مقاوت بسیج را به الهام خالویی  رئیس اداره بهزیستی شهرستان بافت تقدیم کرد و بعد از برگزاری آیین افتتاح  نماز ظهر و عصر به امامت امام جماعت اداره بهزیستی برگزار شد .