با حضور قائم مقام رئیس و مدیر کل حوزه ریاست سازمان بهزیستی کشور، معاون امور اجتماعي و رئيس فوريت‌هاي اجتماعي سازمان بهزيستي كشور و با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی پنج مرکز اورژانس اجتماعی در جنوب و شرق استان کرمان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان، اورژانس اجتماعی قلعه‌گنج با حضور قائم مقام رئیس و مدیر کل حوزه ریاست سازمان بهزیستی کشور ، معاون امور اجتماعي، رئيس فوريت‌هاي اجتماعي سازمان بهزيستي كشور ، مدير كل و اعضاء شوراي معاونين بهزيستي استان كرمان و جمعي از مديران استاني و شهرستان افتتاح شد.

پهبد پورشبانان قائم مقام رئیس و مدیر کل حوزه ریاست سازمان بهزیستی کشور در این آیین اظهار داشت: راه‌اندازی مرکز اورژانس اجتماعی یکی از الویت‌‌های سازمان بهزیستی کشور است.

وی هدف از راه‌اندازی این مرکز را کاهش آسیب‌های اجتماعی با ارائه خدمات تخصصی روانشناسی، مددکاری و بکارگیری نیروی بومی عنوان کرد و افزود: امیدواریم پرسنل این مرکز احساس مسئولیت بیشتری نسبت به آسیب‌های اجتماعی داشته باشند زیرا منطقه قلعه‌گنج برای دولت از اهمیت ویژه‌ای برخودار است.

قائم مقام رئیس و مدیر کل حوزه ریاست سازمان بهزیستی کشور تصریح کرد: از 140 مرکزی که قرار است؛ در سالجاری در سطح کشور راه‌اندازی شود، از روز گذشته تاکنون پنج مرکز آن در سطح استان کرمان به بهره‌برداری رسید.

پورشبانان گفت: امیدواریم شاهد مداخلات پرسنل اورژانس اجتماعی در کنترل آسیب‌ها و ارتقا سطح رفاه اجتماعی باشیم.

وی با قدردانی از حضور مسئولان به دلیل تجهیز، آماده‌سازی مراکز؛ خاطرنشان کرد: این مرکز کمک بسیاری به افزایش سطح رفاه اجتماعی مردم به ویژه قشر آسیب پذیر جامعه در این شهرستان خواهد کرد.

انتهای پیام/