استاندار کرمان طی پیامی به مناسبت هفته بهزیستی و تأمین اجتماعی، این هفته را به همه تلاشگران و زحمتکشان این عرصه تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، علیرضا رزم حسینی طی پیامی به مناسبت هفته بهزیستی و تأمین اجتماعی، این هفته را به همه تلاشگران و زحمتکشان این عرصه تبریک گفت.

متن پیام استاندار کرمان به شرح ذیل می باشد:

جوامع در راه رسیدن به پیشرفت و توسعه مبتنی بر توانمندی نیروهای انسانی کارآمد، دلسوز و پیگیر، نیاز به دست های یاریگر و حمایت گری دارند که در دوران های مختلف از افراد حمایت کرده و مانع بروز آسیب های اجتماعی برای جلوگیری از آسیب زدن به ساختارهای اجتماعی شده و با خدمات خود نوعی دلگرمی را برای مردمان هر سرزمین فراهم آورند.
در این میان نام درخشان سازمان های بزرگی چون بهزیستی و تامین اجتماعی که به نوعی پشتوانه و تضمین کننده آینده ای روشن و پرامید برای بخش قابل توجه و قریب به اکثریت مردم ایران اسلامی هستند، به خوبی تلالو دارد.
سازمان بهزیستی براساس منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و سیاست های دولت تدبیر و امید در حمایت از اقشار کم درآمد و آسیب دیده، با استفاده از تمام توان و ظرفیت ملی و منطقه ای و با عملیاتی کردن طرح ها و برنامه های پیشگیرانه و سلامت محور راهکارهایی را خلق کرده که خوشبختانه امروز در قانون برنامه ششم توسعه، عالمانه و مدبرانه به موضوع پیشگیری از آسیب های اجتماعی و معلولیت ها پرداخته است.
سازمان تامین اجتماعی نیز بر مبنای وظیفه ذاتی خود کار خدمت رسانی به قشری تلاشگر  را بر عهده دارد و با وجود حجم بالای مراجعات مردمی، توانسته به درستی از عهده پاسخگویی به این نیازها و مطالبات برآید.
 در این مجال ضمن پاسداشت هفته تامین اجتماعی و بهزیستی، به همت و تلاش تمامی دست اندرکاران خدوم سازمان تامین اجتماعی و نیز بهزیستی استان کرمان ارج نهاده و تداوم توفیقات روز افزون آنها را ارزومندم.

                                                                                                                                            علیرضا رزم حسینی
                                                                                                                                               استاندار کرمان