با سلام و احترام

حکایت خدمات تخصصی اجتماعی سازمان بهزیستی روایت امروز و دیروز نیست این نوع خدمت ارزنده ریشه در تعالیم دینی و فرهنگ غنی ایرانی دارد.

شهید دکتر محمدعلی فیاض بخش بنیانگذار سازمان بهزیستی سه روز قبل از شهادتش در جلسه مدیران ستادی بهزیستی خطاب به آنان گفت : درسازمان باید به جای فرد سیستم کار کند و همگان را به حفظ سازمان توصیه نمود و امروز مایه افتخار و مباهات است که اندیشه شهید دکتر فیاض بخش در بدنه سازمان بهزیستی جاری وساری شده و همکاران در عزم سازمانی برای تحقق ماموریت ها تلاش می نمایند.

اینجانب در سی و هفتمین سالروز تاسیس بهزیستی با تاکید مجدد برارائه خدمات تخصصی در قالب برنامه های علمی خانواده و اجتماع محور ، فرا رسیدن هفته بهزیستی 24 تا 30 تیرماه را تبریک و تهنیت عرض نموده و سپاسگزار تلاش های ارزنده شما معاونین گرامی – روساء محترم بهزیستی شهرستان ها – کارشناسان – روانشناسان – مددکاران – پزشکان و تمامی همکاران ارجمند در مراکز دولتی و غیر دولتی و انجمن های صنفی گرو های هدف تحت حمایت و نظارت هستم.

امیدوارم همه ما به عنوان یک خانواده متحد و همراه در مسیر تحقق شعار بهزیستی محور مسئولیت و سلامت اجتماعی بتوانیم مسولیت خود را در کمال موفقیت به انجام برسانیم.

عباس صادق زاده
      مدیر کل