چهارمین جلسه حلقه صالحین ویژه پرسنل بسیجی اداره کل بهزیستی کرمان در محل نمازخانه ستاد مرکزی بهزیستی تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، دراین جلسه که برادران و خواهران عضو عادی و فعال پایگاه مقاومت نصر بهزیستی ، اعضاء شورای فرماندهی این پایگاه ، اعضاء شورای فرهنگی بهزیستی و کمیته های زیر مجموعه شورای فرهنگی ، مدیرکل و معاونین بهزیستی حضور داشتند ، دکتر عباسی مدیرکل طی سخنانی گفت : به فرموده بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره ) بسیج شجره طیبه انقلاب است که طی سه دهه گذشته از انقلاب ،  همواره بسیج و بسیجی درجهت اعتلا و سربلندی ایران اسلامی آماده بوده است . وی تاکید کرد ، دشمنان انقلاب اسلامی همواره در فتنه ها و برنامه هایی که برای به انزوا کشاندن انقلاب ایران طراحی کرده اند با حرکت  به موقع و هوشیاری مثال زدنی بسیجیان روبرو شده اند و چیزی جز شکست و شرمساری نصیب شان نشده است .
دکتر عباسی افزود : ویژگی بارز بسیجی ، ولایت مداری ، بصیرت و موقعیت شناسی و دلسوزی برای نظام و انقلاب است که توانسته بسیج را قامت و قالب یک تفکر به جهان معرفی کند.
دکتر عباسی تاکید کرد ، امروز دشمنان ایران اسلامی از تفکر بسیجی آحاد مردم ، زنان و مردان قهرمان ایران در هراس هستند.
برپایه این خبر درادامه این نشست یکی از کارشناسان عضو شورای فرماندهی پایگاه مقاومت نصر بهزیستی پیرامون مسائل روز کشور و سیره نبوی حضرت پیامبر (ص) سخنرانی کرد.