مدیرکل دفتر بودجه و تلفیق منابع سازمان بهزیستی کشور هدف از اجرای بودجه‌ریزی عملیاتی را افزایش کیفیت خدمات به جامعه هدف عنوان کرد و گفت: کارگروه استانی تدوین شاخص‌های بودجه‌ای تشکیل شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان، سعید ابراهیمی در دومین روز از همایش علمی- کاربردی مدیران ستادی و کارشناسان بودجه استان های سراسر کشور به میزبانی کرمان با قدردانی از بهزیستی استان کرمان برای  برگزاری این همایش، اظهار داشت:  امیدواریم با تلاش‌هایی که انجام می‌شود در راستای تحقق اهداف جامعه گام برداریم.

وی هدف از اجرای بودجه‌ریزی عملیاتی را افزایش کیفیت خدمات به جامعه هدف عنوان کرد و گفت: این روش بدین معنی است که بتوانیم با یک فرآیند ، ارائه  خدمات به جامعه هدف را از نظر سرعت، دقت و کیفیت به مرحله ای برسانیم تا مددجویان تحت پوشش ما به سطح آرمان مورد نظر سازمان برسند.

مدیرکل دفتر بودجه و تلفیق منابع سازمان بهزیستی کشور خاطرنشان کرد: در این همایش پیش‌بینی شده که روز دوم را به روش برای  تدوین شاخص هزینه‌ها در استان‌ها دست یابیم.

وی با بیان اینکه  کارگروه استانی در راستای تدوین شاخص‌های بودجه‌ای تشکیل شود تصریح کرد: در بودجه‌ریزی عملیاتی تقابل بین قدرت و حقیقت است که تقابل سبب اهمیت بودجه می‌شود.

عباس صادق‌زاده مدیرکل بهزیستی استان کرمان نیز در دومین روز از همایش اظهار داشت: امیدواریم اهداف سازمانی در این همایش محقق شود.

وی با اشاره به وضعیت قشر نیازمند و قشری که بیشترین شرایط را برای آسیب‌دیدگی دارند گفت: بهزیستی بیشتر از هر دستگاه‌ اجرایی از نیازهای این قشر آگاهی دارد که اگر برنامه‌ای برای ورود اثرگذار و  مداخلات به هنگام نداشته باشیم به طور قطع شرایط مناسبی نخواهد بود.

مدیرکل بهزیستی استان کرمان خاطرنشان کرد: اگر می‌خواهیم مداخلات با نتیجه‌ای اثرگذار باشند باید از یک برنامه‌ریزی مشخص بودجه‌ای و مالی منظم پیروی کنیم.

صادق‌زاده خطاب به کارشناسان خاطرنشان کرد: اگر آگاهی از بودجه‌ریزی صحیح در یک سازمان و نظرات مالی از کارشناسی شده به مدیر و برنامه‌ریز ارائه شود به طور قطع می‌تواند آن سازمان را به حرکت درآورد.

وی افزود: حرکت سازمان و سرعتی که سازمان به خودش می‌گیرد مربوط به عناصری است که در آن سازمان نقش آفرینی می‌کنند.

انتهای پیام/