مدیرکل بهزیستی استان کرمان در ابتدای فعالیت خود در بهزیستی راه اندازی کانون بازنشستگان بهزیستی را یکی از مهمترین برنامه های خود در راستای بهره مندی از تجربیات بازنشستگان و همچنین برنامه ریزی برای بهره مندی این گروه از امکانات رفاهی عنوان کرد.
اینک پس از گذشت یکسال و تعیین افرادی برای پیگیری راه اندازی کانون بازنشستگان بهزیستی در مراسم تکریم از بازنشستگان بهزیستی کرمان که با حضور مدیرکل بهزیستی ، مدیر صندوق بازنشستگی بهزیستی کرمان و جمع کثیری از بازنشستگان بهزیستی برگزار شد ، انتخابات هیئت مدیره کانون بازنشستگان بهزیستی کرمان برگزار و این کانون راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان مدیرکل بهزیستی دراین مراسم هدف از راه اندازی این کانون را استفاده از تفکرات ، علم و تجربه افرادی داشت که تا دیروز در شرایط سخت با حداقل امکانات پاسخگوی افراد بودند.

صادق زاده افزود: بهزیستی به عنوان یک سازمانی که مخاطبین آن انسان ها می باشند باید همواره برای ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت از نظرات و تجربیات افراد استفاده نماید.

وی اظهار امیدواری کرد کانونی که امروز با همکاری افراد بازنشسته بهزیستی راه ان

دازی شده است بتواند علاوه بر فراهم آوردن محلی برای حضور صاحبنظران ، شرایطی برای بیان درخواستها و پیگیری مشکلات آنان را نیز فراهم آورد.
مدیرکل بهزیستی قول مساعد داد تا علاوه بر تلاش برای جلب کمک های مالی به این کانون ،برنامه ریزی جهت استفاده بازنشستگان از امکانات رفاهی ، تفریحی وزیارتی را نیز پیگیری نماید.
در این مراسم خادمی رئیس صندوق بازنشستگان استان کرمان نیز ضمن استقبال از راه اندازی کانون بازنشستگان بهزیستی کرمان با حضور پرسنلی که فعالیت هایی خاص و فو ق العاده برای رفاه همنوعان انجام می دهند،گفت : باتوجه به شرایط اقتصادی و مشکلات اجتماعی حاکم درجامعه بیش از هر زمان دیگری نیاز به حضور بازنشستگان و استفاده از تجربیات و نظرات آنان داریم.
وی اظهار داشت : صندوق بازنشستگی استان برای انتقال درخواستها ، پیشنهادات و مشکلات بازنشستگان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.
گفتنی است در ادامه این مراسم پس از ارائه گزارشی از روند تأسیس کانون بازنشستگان بهزیستی کرمان ، انتخابات تعیین هیئت مدیره برگزار و از جمعی از بازنشستگان بهزیستی ، مدیر و پرسنل صندوق بازنشستگی استان نیز با اهداء لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.