نهمین دوره از مسابقات والیبال بانوان شاغل در بهزیستی کشور با حضور 15 تیم از  استان های آذربایجان غربی ، آذربایجان شرقی ، زنجان ، همدان ، استان تهران ، ستاد مرکزی ، اصفهان ، خراسان رضوی ، مازندران ، گیلان ، کرمان ، مرکزی ، البرز و شهر ری و استان یزد به میزبانی ستاد مرکزی بهزیستی کشور در اردوگاه شهید عظیمی بابلسر برگزار شد . به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، در این دوره از مسابقات که به مدت 6 روز به طول انجامید ، پس از برگزاری قرعه کشی تیمها در 4 گروه A : کرمان ، آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی و همدان در گروه B : خراسان رضوی ، زنجان و شهر تهران در گروه C : مازندران ، اصفهان ، یزد و شهر ری و در گروه D : گیلان ، مرکزی ، ستاد مرکزی و البرز با یکدیگر به رقابت پرداختند.
برپایه این خبر ، پس از انجام رقابت های فشرده بین تیم های حاضر،  چهار تیم    مازندران ، کرمان ، گیلان و استان تهران به دور پایانی راه یافتند .
گفتنی است در آخرین دور این مسابقات تیم کرمان در یک رقابت فشرده و نفس گیر با غلبه بر تیم قدرتمند بهزیستی مازندران بر سکوی قهرمانی این دور از مسابقات ایستاد و تیم های مازندران و تهران در رده های دوم و سوم قرار گرفتند .
شایان ذکر است از سوی هئیت دوران این دوره از مسابقات و براساس وضعیت بازیکنان در حین مسابقات برترین و کاملترین بازیکنان نیز از تیم کرمان انتجاب شدند.