با حضور مدیرکل بهزیستی استان کرمان، فرماندار و اعضای شورای شهر زرند کلنگ بوستان ویژه معلولان در این شهرستان به زمین خورد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان، عباس صادق‌زاده مدیرکل بهزیستی استان کرمان در آئین کلنگ‌زنی بوستان ویژه معلولان عدالت اجتماعی را لازمه تحقق حقوق معلولان عنوان و اظهار داشت : حضور بی‌دغدغه  معلولان در سطح شهر یکی از شاخص‌های تامین سلامت روان این گروه است.

وی  فراهم کردن شرایط برای دسترسی معلولان به خدمات شهری را از وظایف دولت عنوان کرد و افزود : برای در دسترس قراردادن خدمات شهری باید تفکر اینکه معلولان نیز به عنوان شهروندان با شرایط خاص باید حقوقشان تامین شود را در سطح جامعه منتشر کرد.

مدیرکل بهزیستی استان کرمان اقدام شهرداری و شورای شهر زرند را ستودنی دانست و گفت : بهزیستی در ادامه همکاری با شهرداری زرند در صورت در اختیار قرار دادن اتوبوس شهری آماده مناسب‌سازی این اتوبوس برای رفاه حال معلولان است.

محمدی شهردار زرند نیز در این آئین گفت : بوستان مورد نظر در خیابان اصلی شهر زرند با فضای 400 مترمربع برای استفاده معلولان آماده‌سازی می‌شود.

وی با اشاره بر مشارکت بهزیستی و شهرداری زرند در مناسب‌سازی معابر و اماکن عمومی اظهار داشت : وسایل بازی و سرگرمی برای استفاده معلولان در این پارک طراحی و آماده سازی می‌شود.

انتهای پیام/