کمیسر امور بشر دوستانه و مدیریت بحران اتحادیه اروپا با قدردانی ویژه از تمام کارکنان سازمان بهزیستی، گفت: خدمات با بهترین کیفیت نه تنها برای ایرانیان بلکه برای اتباع بیگانه در کلینیک جامع توانبخشی بهزیستی کرمان در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان، کریستوس استیلیانیوس کمیسر امور بشر دوستانه و مدیریت بحران اتحادیه اروپا با هیئت همراه و با حضور کیوان دواتگران مدیرکل دفتر توانمندسازی معلولین سازمان بهزیستی کشور از روند از روند خدمات ارائه شده در کلینیک جامع توانبخشی بهزیستی شهرستان کرمان به اتباع بیگانه بازید کردند.

 

کریستوس استیلیانیوس در حاشیه این بازدید با قدردانی از مهمانوازی کرمان، اظهار داشت: از پیشنه پزشکی به خوبی مطلع هستم و بسیار راحت می‌توانم کیفیت خدمات را در این مرکز بررسی و ارزیابی کنم.

 

وی با تأکید براینکه این مرکز براساس استانداردهای  بین‌المللی خدمات را به همه افراد ارائه می‌کند؛ افزود: بسیار تحت تأثیر کیفیت و گستردگی خدمات این مرکز قرار گرفتم.

 

کمیسر امور بشر دوستانه و مدیریت بحران اتحادیه اروپا خطاب به کسانی که در کشورهای اروپایی مالیات خود را در راستای مشارکت‌های انسان‌دوستانه  پرداخت می‌کنند گفت: به آنها اطمینان می‌دهم که مالیات پرداخت شده برای هدف بالایی در ایران هزینه می‌شود و مهم‌ترین توصیه به آن‌ها ادامه روند این قبیل کمک‌ها است.

 

وی بیان کرد: پیام دوم و بسیار مهمی که با خودم به همراه می‌برم این است که مسئولان و مردم ایران خوش‌نامی خود را در راستای ارائه خدمات به اتباع بیگانه یک بار دیگر به اثبات رساندند.

 

استیلیانیوس تصریح کرد: پیام سیاسی این است که مردم ایران شایستگی قرار گرفتن مرکز بهترین فعالیت‌ها در سطح دنیا هستند.

 

کمیسر امور بشر دوستانه و مدیریت بحران اتحادیه اروپا گفت: اروپا و ایران در زمینه  ارزش‌های والای انسانی افراد پناهنده در یک سمت و سو قرار دارند.

 

وی با قدردانی ویژه از تمام پرسنل سازمان بهزیستی خاطرنشان کرد: خدمات با بهترین کیفیت نه تنها برای ایرانیان بلکه برای اتباع بیگانه در این مرکز در حال انجام است.

 

 

انتهای پیام/