به مناسبت ایام الله دهه رئیس و کارکنان بهزیستی کهنوج،مدیران و مربیان مهدهای کودک این شهرستان   میثاق با آرمانهای امام راحل و شهداء تجدید میثاق نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان یدالله سالاری رییس اداره بهزیستی کهنوج با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای انقلاب در سال 57 گفت: به برکت انقلاب اسلامی مردم شاهد دستاوردهای بسیار زیاد در حوزه های مختلف فرهنگی ،اجتماعی،علمی، اقتصادی در سطح کشور بوده اند..

برگزاری کارگاه آموزشی به مناست دهه فجر

کارگاه آموزشی اهمیت تغذیه با شیر مادر ویژه مربیان و مدیران مهدهای کودک توسط کارشناسان شبکه بهداشت و رییس اداره بهزیستی کهنوج،وکارشناس امور گودکان   در محل سالن اجتماعات اداره بهزیستی برگزار شد .

.سالاری رییس اداره بهزیستی در حاشیه این کارگاه آموزشی ضمن تبریک ایام دهه فجر و تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا(س) گفت: شیر مادر به عنوان بهترین و کاملترین غذا برای نوزدان و کودکان تا دو سالگی باعث افزایش ایمنی بدن،سلامت روحی،جسمی و عاطفی کودک می شود.

جشنواره غذا و نمایشگاه نقاشی به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب

به مناسبت دهه فجر جشنواره غذا و نقاشی کودکان و نونهالان در مهد کودک وانیا شهرستان کهنوج با حضور کارشناس امور کودکان خانم زهرا شکوهی ،رابط فرهنگی خانم محمدی سلیمانی ،خانم اسکندری  و ناروئی از کانون پرورش فکری کودکان ،مربیان و اولیا کودکان در این مهد برگزار گردید و به نفرات برتر جوایزی اهدا گردید.