همزمان با یکم شهریور ماه روز پزشک طی مراسمی ضمن گرامیداشت این روز از پزشکان شاغل در بهزیستی کرمان تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، دراین آیین که با حضور مدیرکل ، معاونین ، و پزشکان شاغل در بهزیستی سراسر استان برگزار شد . دکتر عباسی مدیرکل بهزیستی طی سخنانی با گرامیداشت یکم شهریور ماه سالروز تولد ابوعلی سینا دانشمند و پزشک حاذق ایرانی و روز پزشک ، حرفه پزشکی را حرفه ای مقدس عنوان کرد که برای تسکین آلام روحی و جسمی بیماران دردمند و چه بسا اطرافیان بیماران که خواسته یا نا خواسته درگیر شده اند تلاش می کند.

وی در ادامه گفت : احیاء کردن جسم و روح انسانهای نیازمند در یافت خدمات درمانی و پزشکی توسط پرشکان ، تلاش مقدس و مقبولی است که هرگز در پیشگاه با عظمت خداوند رحمان و رحیم فراموش نمی شود.
دکتر عباسی ، حرفه پزشکی را سخت  و طاقت فرسا عنوان کرد و گفت : هنگامی که این فعالیت با کار در بهزیستی و سختی های خاص آن آمیخته می شود ، ارزش و پاداش دینوی و اخروی آن مضاعف  می شود.
مدیرکل بهزیستی در ادامه : تلاش شبانه روزی پزشکان شاغل در بهزیستی را در راستای کاهش آلام روحی و جسمی جامعه هدف بهزیستی اعم از نوزادان ، فرزندان مقیم مراکز ، معلولین ، زنان بی سرپرست ، سالمندان ، و حضور در تیمهای سیار خدمات رسانی پزشکی ، انجام کمیسیونهای پزشکی و… قابل تقدیر دانست .
برپایه این خبر در ادامه این مراسم و پس از بیان نقطه نظرات پزشکان حاضر در مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدیه از پزشکان شاغل در بهزیستی تجلیل شد.