بزرگداشت هفته پارالمپیک با حضور مدیر کل بهزیستی استان کرمان ، جمعی از مسئولین استانی ،قهرمانان پارالمپیک استان کرمان در محل سالن ورزشی جامع معلولین استان کرمان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان عباس صادق زاده مدیرکل بهزیستی کرمان با بیان اینکه معلولین از توانایی های بالقوه و عزت نفس بالا برخوردار می باشند عنوان کرد :قهرمانان پارالمپیک الگوی مناسبی برای افراد دارای معلولیت می باشند .

عباس صادق زاده با تاکید بر فراهم نمودن زمینه مناسب برای موفقیت هرچه بیشتر معلولین در میادین ورزشی و علمی گفت : باید رشد و تقویت ورزش قهرمانی معلولان و حمایت همه جانبه از آنان را در دستور کار مسئولین و سازمان ها قرار گیرد .

وی با اظهار امیدواری از استمرار موفقیت ورزشکاران پارالمپیک و معلولین خاطرنشان کرد : سازمان بهزیستی ،استانداری و اداره کل ورزش و جوانان تمام تلاش خود را برای موفقیت آنان انجام می دهد .

زهرا نعمتی قهرمان پارالمپیک کرمانی با بیان اینکه پشتکار و اراده نا ممکن ها را ممکن می سازد عنوان کرد : امروز خوشحالم که بعنوان نماینده و سفیر معلولان کشورم در میادین بین المللی افتخار آفرینی میکنم