مدیرکل بهزیستی استان کرمان به مناسبت هفته بهزیستی در سفر یک روزه خود به شهرستان زرند در برنامه های مختلف به بازدید از اداره بهزیستی ،دیدار با پرسنل و شرکت در چند برنامه دیگر بهزیستی پرداخت.
حضور در بین مردم و تأکید بر همکاری با بهزیستی
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان در این سفر  صادق زاده به همراه گروهی از همکاران بهزیستی شهرستان زرند با حضور در مسجد ولی عصر شهرک طالقانی در نماز جماعت ظهر عصر شرکت نمود و پس از آن با نمازگزاران حاضر در محل به گفتگو پرداخت.

وی دراین نشست با اشاره به جایگاه نهاد های اجتماعی گفت :سازمانهایی در سطح کشور متولی حفظ و بازگرداندن سلامت به افراد جامعه هستند و سازمان بهزیستی با ارائه خدمات تخصصی یکی از مهمترین متولیان حفظ و بازگرداندن سلامت روحی افراد ، پیشگیری از معلولیتها و همچنین بازگرداندن افراد آسیب دیده به خانواده و جامعه و دهها خدمت تخصصی دیگر را بر عهده دارد .
وی با اشاره به اینکه  انجام ماموریتهای بهزیستی جزء با همراهی و همدلی و پشتیبانی بی دریغ تک تک افراد جامعه و خانواده ها  میّسر نمی شود، گفت : در بحث توان افزایی معلولین و یاری رساندن به بیماران معتادی که با همت خود ار دام شوم اعتیاد رهایی یافته اند و بسیاری دیگر از فعالتهای اجتماعی همراهی تمام گروههای جامعه بهزیستی را کمک خواهد نمود .
صادق زاده در ادامه به ارائه توضیحاتی درخصوص نقش خانواده ها در تربیت صحیح فرزندان به منظور جلوگیری از ورود آنان به عرصه آسیبهای اجتماعی در قالب آموزشها و برقراری ارتباط دوستانه با فرزندان پرداخت .
دیدار مدیر کل بهزیستی با  امام جمعه و فرماندار زرند  
مدیر کل بهزیستی  با حضور در دفتر فرماندار با ایشان دیدار و در زمینه مسائل اجتماعی شهرستان به گفتگو پرداخت همچنین وی همچنین در دیدار با امام جمعه شهرستان زرند بر تلاش بهزیستی درخصوص ارائه خدمات تخصصی و تأثیر گذار به مردم نجیب و شریف این شهرستان تأکید نمود.
دیدار با مددجویان بهزیستی در شهرستان زرند
وی سپس با حضور در محل اداره بهزیستی شهرستان زرند با تعدادی از مددجویان دیدار  و به درخواستهای آنان پاسخ داد و از رئیس اداره بهزیستی زرند خواست تا حصول نتیجه درخواستهای مددجویان را پیگیری نماید.
دیدار مدیرکل بهزیستی با پرسنل زرند
صادق زاده در این سفر ضمن بازدید از بهزیستی شهرستان زرند با کارکنان آن اداره دیدار و به گفتگو پرداخت .  وی دراین نشست با اشاره به توافق به عمل آمده درخصوص مسائل هسته ای و به همت دولتمردان در به نتیجه رساندن این تلاشها ، توام با حفظ عزت و اقتدار ملت بزرگ این سرزمین همراهی و همدلی و صبوری ملت را یکی از عوامل مهم این پیروزی تاریخی دانست .
وی با تأکید بر اینکه  شرایط کنونی مسائل و مشکلات اجتماعی یکی از دغدغه های مردم است گفت : دغدغه های امروز مسایلی است که جهت رفع آنها دیگر نمی توان با اختصاص سبد کالا و یا پرداخت مستمری و از این قبیل فعالیتها عمل کرد و لازم است . در مسیر ایجاد رفاه پایدار و آسایش ماندگار گام برداریم که این خود مستلزم حرکت پرشتاب به سوی ارائه خدمات تخصصی و فنی در زمینه مهندسی رفاه اجتماعی است.
صادق زاده افزود : باید با اعتماد به نفس و چابک رو به جلو حرکت کردو تلاش کنیم خدمات ارائه شده ما در قالب خدمات مؤثر و ماندگار تخصصی قرار گیرد تا شاهد رشد در عرصه رفاه اجتماعی باشیم .
وی اظهار داشت برای موفقیت در کارهای خود باید به کار و تلاش خود عشق بورزیم و از این فرصت طلایی که در اختیارمان است به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم تا در آینده که این فرصت به واسطه بازنشستگی و یا جدا شدن از سیستم از دستمان رفت دچار اندوه نشویم.
بازدید از کمپ ترک اعتیاد شهرستان زرند
مدیر کل بهزیستی در این سفر  به اتفاق امام جمعه و فرماندار شهرستان زرند از یکی از کمپهای ترک اعتیاد این شهرستان بازدید نمود و از نزدیک در جریان فعالیت این کمپ قرار گرفت .
وی در این بازدید بر تخصصی کردن و علمی نمودن روند درمان در کمپهای ترک اعتیاد تأکید کرد و گفت : به محض به نتیجه رسیدن فرهنگ کلی نحوه فعالیت کمپها جهت رفع مشکل اعتیاد در سطح استان مجوزهای لازم را به میزان مورد نیاز صادر خواهیم کرد.
ادای احترام به شهدای شهرستان زرند
صادق زاده سپس با حضور در گلزار شهداء و عطر افشانی و گلباران قبور شهدا به ایشان ادای احترام نمود.
کلنگ زنی ساختمان جدید کودک و نوجوانان خیریه نرجس خاتون
در ادامه این سفر صادق زاده و همراه امام جمعه و فرماندار در مراسم گلنگ زنی ساختمان جدید خانه کودک و نوجوانان خیریه نرجس خاتون که زمین آن به مساحت حدود 2000 متر مربع از سوی یک بانوی خیر به این خیریه اهدا شده است شرکت نمود و ضمن تقدیر از نیت خیرخواهانه این بانوی بزرگوار و ابراز امیدواری نمود خیرین همچون گذشته درراستای مشکلات جامعه گام بردارند
وی سپس به همراه امام جمعه با حضور در خانه کودک و نوجوان خیریه سید الشهداء با نوجوانان و مربیان و مسئولین این مرکز دیدار و گفتگو کرد.