کارکنان بهزیستی شهرستان رفسنجان همسو با سایر اقشار جامعه در راهپیمائی روز 9 دی شرکت کردند.
در این مراسم باشکوه که با حضور مسئولین بلند پایه شهرستان ، دانشجویان و اقشار مختلف مردم برگزار گردیدکارکنان بهزیستی رفسنجان همچون سایر اقشار با شرکت در این مراسم با شکوه بر میثاق خود با ولایت تاکید کردند.

راهیابی ناشنوای سیرجانی به تیم ملی فوتبال ناشنوایان کشور
در پی برگزاری اردوی ارزیابی بیش از 100 ورزشکار ناشنوا در تهران یکی از معلولین ناشنوای سیرجانی به اردوی تیم ملی فوتبال ناشنوایان راه یافت.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی سیرجان حسام گیسی از ناشنوایان ورزشکار سیرجانی پس از انجام تمرینات سخت و فشرده با حضور در اردوی ارزیابی مورد توجه مربیان تیم ملی قرار گرفت و از سوی آنان به اردوی آمادگی تیم فوق دعوت گردید .
لازم به ذکر است درحال حاضر ناشنوایان شهرستان سیرجان در قالب چهار تیم ورزشی فوتسال ، فوتبال ، دوومیدانی و شنا درحال فعالیت هستند.
همچنین در هفته ای که گذشت درراستای سیاستهای پیشگیرانه بهزیستی و طبق هماهنگیهای به عمل آمده تعداد 400 نفر از سربازان پایگاه نیروی دریایی مستقر در سیرجان در طرح غربالگری ژنتیک که از سوی اداره بهزیستی سیرجان برگزار گردید شرکت کردند.

برگزاری مراسم جشن میلاد پیامبر عظیم الشان با حضور معلولین در شهرستان بم وشرکت کارکنان بهزیستی شهرستان بم در راهپیمائی میثاق با ولایت در روز نهم دی.

 

در پی فرارسیدن میلاد مسعود پیامبر مهربانیها مراسم جشنی باحضور مسئولین و اقشار مختلف مردم و معلولین شهرستان بم درمحل سالن غدیر این شهرستان برگزار گردید.
این مراسمکه  باحضور بیش از 600 تن  ازمعلولین این شهرستان و مسئولین برگزار گردید طی آن و بطور همزمان مراسم ازدواج دو تن از معلولین ناشنوای شهرستان بم نیز برگزار شد
و در پی آن مسئولین حاضر در سالن هدایائی را برای این زوج در نظر گرفتند.
همچنین لازم به ذکراست کارکنان بهزیستی شهرستان بم نیز همچون سایر احاد جامعه با شرکت در مراسم راهپیمائی نهم دی پایبندی خویش را به آرمانها امام و اوامر رهبری اعلام نمودند.