با حضور مدیرکل بهزیستی استان کرمان – قائم مقام صدا وسیما مرکز کرمان و جمعی از مسولین در حاشیه جمع خوانی قران کریم مراسم تقدیر از مربیان مهد کودک دائر شده در حسینیه ثاراله  تقدیر شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان : عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی استان کرمان در آیین مراسم تقدیراظهار داشت : راه اندازی مهدکودک در جوار مراسم جمع خوانی قران کریم فرصت مناسبی برای آموزش به فرزندان خانواده های روزه دار است .

وی با بیان اینکه  اهتمام  بر توسعه چنین  برنامه دینی ،فرهنگی و مذهبی ضرورت جامعه است ؛ گفت : هر روز برای بیش از 170 کودک با همکاری بهزیستی و مربیان آموزش دیده ، مفاهیم قرآنی به زبان  کوکان آموزش داده می شود .

صادق زاده با تاکید بر ضرورت نهادینه کردن مفاهیم قرآنی از سنین کودکی ، تصریح  کرد :مفاهیم قرآنی را باید از سنین پایین در قالب های زیبا و روان به کودکان آموزش داد چراکه یادهی ارزش های انسانی برگرفته از تعالیم دینی و قران کریم فرزندان را در برابر ناملایمات و آسیب های زندگی بیمه می کند .

در ادامه با اهداء هدایایی از خدمات مربیان همکار در مهدکود ک قدردانی شد. لازم به ذکر است این مهدکودک توسط بهزیستی استان کرمان با همکاری صدا و سیمای مرکز کرمان به مدت دوسال متوالی برای رفاه حال روزه داران در حسینیه ثاراله دائر می شود.