مدیر کل بهزیستی استان کرمان به همراه مدیر کل ورزش و جوانان استان و رئیس انجمن ضایعه نخاعی و معاونین بهزیستی با حضور در مرکز آموزشی 05 کرمان از همکاریهای فرماندهی این مرکز با ورزشکاران معلول تقدیر و تشکر نمود.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان ، دکتر صادق زاده مدیر کل بهزیستی به اشاره به در اختیار گذاشتن امکانات و فضای لازم جهت تمرین تیم تیراندازی با کمان معلولین و حمایت از تیم ملی ناشنوایان گفت : خدمات و تلاشهای افرادی که در راستای  سلامت جسم و روان دیگر اقشار جامعه همراهی می کنند ،قابل تقدیر است .

وی در خصوص همکاری اداره کل بهزیستی و مرکز05 به برخی از آمارها اشاره نمود و افزود : بهزیستی در سال 93 به 1875 نفر از سربازان وظیفه آموزشهای لازم در رابطه با پیشگیری از اعتیاد و آسیبهای اجتماعی در قالب طرح اجتماع محور ارائه نموده که این رقم در شش ماه اول سال 94 به 1200 نفر رسیده است.
وی خبر از برگزاری ادامه دوره های آموزشی پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در قالب طرح اجتماع محور داد و گفت :  پیش بینی می گردد که تا پایان سال  2400 نفر سرباز وظیفه از آموزشهای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی بهره مند می شوند که این آمار نشان دهنده توجه فرماندهی به امر سالم سازی جامعه و همکاری بین بخشی می باشد .
مدیر کل بهزیستی استان کرمان اظهار امیدواری کرد: با اجرای طرهای مختلف تخصصی پیشگیری و آموزشی بهزیستی در مرکز05 تفاهم نامه همکاری با این مرکز در راستای ارایه آموزشهای تخصصی پیشگیری از آسیبهای اجتماعی و آموزش مهارتهای زندگی منعقد گردد.
محمودی مدیر کل ورزش و جوانان استان نیز با اشاره به اجرای برنامه های انگیزشی که باعث بالا بردن روحیه  معلولین ورزشکار می شود گفت : شواهد نشان میدهد که فرماندهی این مرکز به نحو احسن به این مقوله توجه نموده وکسب مقامهای کشوری و جهانی توسط این عزیزان در استان  از نتایج همکاری و حمایتهای چنین افرادی می باشد .
 در ادامه این دیدار سرهنگ سید عسکری فرماندهی مرکز 05 گفت:در 25 ماه افتخار مسئولیت مرکز به سه مقوله داشتن روحیه،توجه به فرهنگ و ایمان در بین سربازان توجه داشتم و در راستای همکاریهای بین بخشی به مناسبت هفته ارتش از شیر خوارگاه مادر ، مرکز نگهداری سالمندان و مرکز نگه داری معلولین بازدید نمودیم، که این امر باعث خود باوری بیشتر در بین نیروها گردید .
وی افزود: در بازدیدی که از تیم ملی ناشنوایان که در استان  اردو زده بودند داشتم باعث شد که روحیه ای مضاعف جهت ادامه فعالیت و خدمت رسانی پیدا نمایم.
سرهنگ سید عسکری در خصوص همکاری با بهزیستی اظهار داشت : با برگزاری نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد و بحث فرزند پروری که با همکاری بهزیستی انجام شد، 17 هزار بازدید کننده داشتیم که گمان می کنم به سهم خود باعث تاثیر گذاری زیادی در جامعه شده ایم .
وی اعلام آمادگی نمود تا با تمام توان و کلیه امکانات در خصوص خدمت به  معلولین و گروهای هدف بهزیستی همکاری نماید.