تجلیل فرماندار شهرستان ریگان از پرسنل بهزیستی
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، فرماندار شهرستان ریگان در اولین روز از هفته بهزیستی با حضور در اداره بهزیستی این شهرستان با اهداء لوح سپاس از تلاشهای پرسنل بهزیستی تقدیر کرد.
علی میرزاده رئیس بهزیستی ریگان دراین مراسم گزارشی از عملکرد یک ساله بهزیستی ارائه کرد.
دیدار فرماندار شهرستان بم با مددجویان بهزیستی
فرماندار شهرستان بم در اولین روز هفته بهزیستی با حضور در منزل تعدادی از مددجویان تحت حمایت بهزیستی از ایشان دلجویی کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، درجریان این دیدار دکتر دانشیار رئیس اداره بهزیستی بم گزارشی از روند خدمت رسانی به مددجویان ارائه نمود.
دلجویی فرمانده پایگاه دریایی سیرجان از مددجویان بهزیستی سیرجان
دراولین روز از هفته بهزیستی، فرمانده پایگاه پشتیبانی  آموزش  نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در سیرجان به همراه جمعی از پرسنل تحت امر با حضور در منزل تعدادی از مددجویان بهزیستی از ایشان دلجویی کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، درجریان این دیدار که احمدی پور رئیس بهزیستی سیرجان نیز حضور داشت هدایایی به مددجویان تحویل شد.
محفل انس با قرآن در بهزیستی بم
همزمان با آغاز هفته بهزیستی محفل معنوی انس با قرآن با حضور پرسنل بهزیستی شهرستان بم و جمعی از مددجویان بویژه فرزندان مقیم مراکز شبه خانواده برگزار شد.
برپایه این خبر؛ دراین محفل نورانی سه نفر از قاریان برجسته استان کرمان به تلاوت آیات قرآن پرداختند.
کمک به تامین مسکن مددجویی بهزیستی در شهرستان ارزوئیه
در اولین روز از هفته بهزیستی بخشدار مرکزی ارزوئیه به همراه یکی از خیرین و اخلاص پور رئیس اداره بهزیستی شهرستان با حضور در منزل یکی از مددجویان تحت حمایت از ایشان دلجویی کردند.
برپایه این خبر ، دراین دیدار مبلغ 10 میلیون تومان جهت کمک به تامین مسکن مناسب برای این مددجو پرداخت شد.
دیدار امام جمعه بم با پرسنل بهزیستی
در دومین روز از هفته بهزیستی امام جمعه بم با حضور در اداره بهزیستی شهرستان بم از واحدهای مختلف این اداره بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، در این دیدار و بازدید که رئیس اداره بهزیستی بم نیز حضور داشت از سوی امام جمعه بم از تلاشهای پرسنل بهزیستی تجلیل شد.
دیدار با مددجویان مناطق صعب العبور شهرستان منوجان
رئیس اداره بهزیستی  شهرستان منوجان در اولین روز از هفته بهزیستی با عزیمت به مناطق دور دست و صعب العبور منوجان با مددجویان مقیم این مناطق دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، فاطمه تهرودی رئیس بهزیستی منوجان ضمن بررسی مشکلات این مددجویان هدایایی به ایشان تحویل داد.
دیدار فرماندار کوهبنان با مددجویان بهزیستی
در اولین روز از هفته بهزیستی مهندس متقی فرماندار کوهبنان به همراه رئیس بهزیستی با حضور در منزل تعدادی از مددجویان با ایشان به گفتگو نشست .
برپایه این خبر در جریان این دیدار از سوی فرماندار هدایایی به مددجویان اهداء شد.
کمک صد میلیون ریالی شرکت شهسوار ماشین سمنگان پارس به مددجویان بهزیستی سیرجان
همزمان با آغاز هفته بهزیستی مدیرعامل شرکت شهسوار ماشین سمنگان پارس با هدف حمایت از مددجویان بهزیستی مبلغ صد میلیون ریال به بهزیستی کمک نقدی کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، احمدی پور رئیس اداره با اعلام این خبر گفت : این مبلغ با هدف تامین سبد کالا در اختیار بهزیستی قرار گرفته است.
توزیع 15 تن برنج بین مددجویان بهزیستی بم
در دومین روز از هفته بهزیستی و هفتمین روز از ماه رمضان و در راستای اجرای طرح مهر رمضان 15 تن برنج بین مددجویان بهزیستی بم توزیع شد.
برپایه این خبر ، رئیس بهریستی بم گفت : این مقدار برنج توسط خیرین خریداری و جهت استفاده مددجویان تحویل بهزیستی شد.
تحویل سبد کالابه مددجویان بهزیستی بم ، سیرجان ، ارزوئیه ، ریگان ، کوهبنان و منوجان
در اولین روز از هفته بهزیستی و در راستای اجرای طرح ضیافت مهر رمضان به همت خیرین ، نهادهای دولتی و بخشهای خصوصی تعدادی سبد کالا ویژه ماه رمضان تهیه و تحویل مددجویان بهزیستی در شهرستانهای منوجان ،    کوهبنان ، ریگان ، ارزوئیه ، سیرجان و بم شد.
تشریح عملکرد بهزیستی رفسنجان در رادیو شهری رفسنجان
بلندی رئیس اداره بهزیستی شهرستان رفسنجان با حضور در برنامه زنده رادیویی ، رادیو شهری رفسنجان عملکرد یکساله بهزیستی را تشریح کرد.
برپایه این خبر ، دراین برنامه علاوه بر بیان عملکرد به سوالات شنوندگان نیز پاسخ داده شد.