ضیافت افطار با حضور معاونین توانبخشی و پیشگیری بهزیستی استان کرمان ، شهردار ، رئیس بهزیستی شهرستان کرمان و اعضاء هیات مدیره در خانه کوچک معلولین ذهنی خفیف دختران بالای 14 سال یاسین برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی کرمان خوشنود مدیر عامل خانه کوچک معلولین ذهنی یاسین در جریان بازدید شهردار از مرکز کفت : انجمن حمایت از کم توانان ذهنی امام (ع) در قالب مرکز آموزشی تحت عنوان خانه کوچک و تیم سیار به معلولین ذهنی خدمت ارائه می دهد .

خوشنود با اشاره به پذیرش 15 دختر کم توان ذهنی در این مرکز بیان کرد : این مرکز با آموزش های متعدد از جمله آموزش مهارت های زندگی آنان را برای زندگی مستقل آماده می کند .

عالم زاده شهردار کرمان با بیان اینکه زندگی در خانه های کوچک و امن حق فرزندان می باشد عنوان کرد :شهرداری کرمان در این زمینه یاریگر خانه های کوچک و مراکز تحت نظارت بهزیستی با هدف کاهش آسیب های اجتماعی  می باشد .

 اسدی معاون توانبخشی بهزیستی استان کرمان در حاشیه بازدید شهردار از خانه کوچک معلولین ذهنی رویکرد جدید شهرداری در مناسب سازی معابر و اماکن عمومی را قابل تقدیر دانست .

 در پایان با حضور معاونین بهزیستی استان کرمان ، شهردار و اعضاء هیات مدیره خانه کوچک معلولین ذهنی خفیف یاسین از دختران مدال آور این مرکز در مسابقات کشوری تقدیر شد .