در سفر یک روزه دکتر همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور به کرمان پروژه143 واحدی مسکن مددجویان  بهزیستی در شهرستان سیرجان  مورد بهره برداری قرار گرفت .
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ،در این مراسم که به مناسبت دهه فجر و با حضور دکتر هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور و هیأت همراه معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سیرجان ، دکتر عباسی مدیر کل بهزیستی استان کرمان ،حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی و جمعی دیگر از مسئولین استانی برگزار شد پروژه 143 واحدی مسکن مددجویان مورد بهره برداری قرار گرفت .

در مراسم افتتاحیه این پروژه رئیس سازمان بهزیستی کشور  با اشاره به سیاستهای سازمان بهزیستی گفت: از سیاستهای اصلی سازمان بهزیستی حمایت از معلولین و مددجویان تأمین مسکن و فراهم آوردن شرایط اشتغال و حمایت های اجتماعی از این گروه می باشد.
وی با بیان اینکه در اجرای  طرح  نهضت تأمین مسکن مددجویان و معلولین بخش قابل توجهی از مشکلات جامعه هدف برطرف خواهد شد افزود: علیرغم اینکه سازمان بهزیستی یک سازمان غیر تخصصی در بحث مسکن می باشد  در حال حاضر در اکثر نقاط کشور با واگذاری مسکن تلاش کردیم تا مشکلات مددجویان را در این خصوص حل نماییم.
دکتر هاشمی  در ادامه با اشاره به افتتاح پروژه 143 واحدی مسکن مددجویان سیرجان اظهار داشت : هیچ کدام از مددجویان و معلولینی  که امروز صاحب خانه شدند هزینه ای بابت خانه دار شده خود نپرداخته اند.
وی اظهار امیدواری کرد در آینده ای نزدیک مابقی واحد های مسکونی در شهرستان سیرجان به جامعه هدف بهزیستی واگذار شود.
گفتنی است در این مراسم کلید دو واحد مسکونی به صورت نمادین به مددجویان بهزیستی سیرجان اهدا شد.