مدیرکل بهزیستی  در دیدار نوروزی با معاونین ، روسا و کارشناسان حوزه های مختلف بهزیستی با تبریک سال جدید با کارکنان گفت و گو و از افزایش 20درصدی مراکز غیر دولتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان در روزهای آغازین بعد از تعطیلات رسمی مدیرکل بهزیستی در دیدار نوروزی با کارکنان حوزه های مختلف توانبخشی ، اجتماعی ، پیشگیری ، پشتیبانی ومنابع انسانی ، مشارکت ها و اشتغال با تبریک سال 1396 و تقدیر از خدمات انجام شده در سال 1395 گفت : در سال 96 حداقل یک دیدار ماهیانه با کارکنان حوزه های مختلف برنامه ریزی شده است.

صادق زاده برگزاری جلسات مشورتی با کارشناسان و شنیدن نظرات و  پیشنهادات کارشناسی را موثر در برنامه ریزی ها دانست و اظهار داشت : برگزاری این جلسات و گفت و شنودها انجام شده جلسات تخصصی سازمانی است که می تواند منشاء برنامه ریزی های منسجم و اصولی تر باشد.

وی توسعه کمی مراکز غیردولتی را از دیگر برنامه های سال 96 عنوان کرد و افزود : در سال 96 تعداد مراکز غیردولتی تخصصی به میزان 20% افزایش می یابد.

ایشان با تاکید بر توسعه کمی مراکز غیردولتی اظهار داشت : همگام با توسعه کمی ، مراکز غیردولتی با به کارگیری نیروهای متخصص و صاحب دانش و تجربه موظف به ارائه خدمات تخصصی به گروه های هدف هستند و ایده های تولید شده در سال 95 با استفاده  از توان بخش غیردولتی و مشارکت مردم و خانواده ها در سال جدید اجرایی می شود.

مدیرکل بهزیستی استان کرمان با اشاره به نام گذاری سال 96 توسط مقام معظم رهبری به نام اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال گفت : بر مبنای شعار سال بهزیستی با تولید فکر ، طرح و برنامه در پیشگیری از معلولیت  ها و آسیب های اجتماعی و توسعه تفکر سلامت محور و در نتیجه فراهم کردن شرایط بهزیستن به ویژه برای اقشار آسیب پذیر جامعه می تواند نقش مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی داشته باشد.

صادق زاده با قدردانی از خدمات معاونین وکارکنان بهزیستی در سراسر استان کرمان گفت : با توجه به پایین بودن دستمزد و حقوق کارکنان بهزیستی نسبت به سایر سازمان های همتراز افزایش حقوق و دستمزد در دستور کار دولت قرار گرفته و امیدواریم سال 96 مصوبه مناسبی در این زمینه صادر شود.