رئیس اداره بهزیستی شهربابک از فعالیت  29 مرکز تخصصی تحت نظارت شهرستان شهربابک خبرداد و گفت:  بهزیستی شهرستان شهربابک دارای یک هزار و 500  معلول دارای پرونده در حوزه توانبخشی و 260 پرونده در حوزه اجتماعی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان به نقل از شهربابک، یاسر حاجی‌زاده در دیدار امام جمعه شهرستان شهربابک با مسئولان این شهرستان با شاره به اینکه بهزیستی خدمات متنوع و تخصصی را به مددجویان تحت پوشش خود ارائه می‌کند  اظهار داشت: در سال گذشته 16 هزار نفردر این شهرستان از خدمات بهزیستی بهره‌مند شدند.

 وی از فعالیت  29 مرکز تخصصی تحت نظارت شهرستان شهربابک خبرداد و افزود:  بهزیستی شهرستان شهربابک دارای یک هزار و 500  معلول دارای پرونده در حوزه توانبخشی و 260 پرونده در حوزه اجتماعی است.

 رئیس بهزیستی شهربابک از امام جمعه این شهرستان خواستار مشارکت در زمینه  فرهنگ‌سازی و پذیرش معلولان در جامعه و مقابله با معضل اعتیاد و گرایش مردم به مراکز مشاوره بهزیستی شد.

حجت‌الاسلام انصاری امام جمعه شهرستان شهربابک نیز در این دیدار اظهار داشت: مهم‌ترین مساله شهرستان وجود رفاه در سطح جامع است و وجود رفاه و آسایش بدون زحمات این مجموعه امکان‌پذیر نخواهد بود.

وی معنویت را لازمه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی دانست و گفت: در زمینه فرهنگ‌سازی و بیان خدمات به سازمان‌ها اعلام آمادگی می‌کنیم.

انتهای پیام/