در دومین مرحله از حضور مدیران استانی در مراکز بهزیستی به مناسبت ماه مبارک جمعی از مدیران استانداری و ادارات  از مراکز بهزیستی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان مرکز بیماران روانی مزمن گلستان سلامت اولین مرکز مورد بازدید گروه مدیران  بود در حاشیه این بازدید عباس  صادق زاده مدیرکل بهزیستی ضمن عرض خیر مقدم و تقدیر از حضور مدیران دستگاههای اجرائی حضور آنان را در جمع مددجویان و معلولین مایه شادابی و ایجاد روحیه نشاط در معلولین دانست و با ارائه توضیحاتی درخصوص مرکز مورد بازدید عنوان داشت : دراین مرکز به بیش از 220 بیمار روانی مزمن که پس از طی پروسه بستری در بیمارستان روان پزشکی و مبتلا به بیماری مزمن تشخیص داده شده اند در این مرکز پذیرش و نگهداری می شوند
مدیرکل بهزیستی در ادامه گفت: 1% افراد جامعه دچار اسکیزوفرن و 5% هم در معرض بیماری روانی مزمن هستند که برای ساماندهی ، نگهداری و توانبخشی این گروه باید خیرین مشارکت نمایند که در استان کرمان همکاری خیرین به بهترین وجه ممکن اتفاق افتاده است
وی افزود: باتوجه به پایش های به عمل آمده و بررسیهای کارشناسی به این نتیجه رسیده ایم که استان کرمان نیاز به حداقل 3 مرکز نگهداری دارد که با برنامه ریزی  انجام شده  مراکزی در شهرستانهای بم و بافت درحال راه اندازی است که قادر به سرویس دهی به بیش از 350 نفر از بیماران خواهد بود.
در ادامه جمع حاضر پس از استماع توضیحات کوتاه مسئول مرکز به بازدید از قسمتهای مختلف این مرکز پرداخته و در پایان بازدید ، مدیرکل بهزیستی با اهداء لوح از مسئول مرکز به لحاظ خدمات ارزنده ای که به بیماران فوق ارائه می نماید تقدیر نمود.
بعد از این بازدید ، مدیران با حضور در خانه کودک و نوجوان کرمانیان ابتدا در محل یادواره مرحوم کرمانیان بنیان گذار مرکز فوق با قرائت فاتحه به او ادای احترام نموده و از خدمات ارزشمند نامبرده تجلیل کردند.
پس از آن صباغ مدیر مجموعه فوق به ارائه توضیحاتی درخصوص نحوه شکل گیری خیر اندیشی خیرین و احداث این مرکز پرداخت و حضار با حضور در جمع کودکان مرکز آنان را مورد لطف و محبت خویش قرار دادند.
گفتنی است مدیران حاضر در این بازدید با امضا ء تفاهم نامه هایی آمادگی خود را برای هر گونه همکاری در راستای خدمت به جامعه هدف بهزیستی اعلام نمودند .
در پایان حضار با اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء در ضیافت افطار با حضور فرزندان و پرسنل مرکز شرکت نمودند.