مدیرکل بهزیستی استان کرمان از وجود 320 خانواده دارای دو عضو معلول  فاقد مسکن در استان کرمان خبرداد و گفت:  از این تعداد  169خانواده  شهری و 151واحد روستایی هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان، عباس صادق‌زاده در جلسه کمیته راهبردی تأمین مسکن خانواده دارای دو عضو معلول شهری و روستایی استان کرمان که با حضور مدیرعامل انجمن خیرین مسکن سازکشور، مدیرکل بنیاد مسکن استان کرمان و مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان در محل اداره کل برگزار شد  اظهار داشت: این کمیته از ابتدای سال 94 تشکیل شده و از مردادماه همین سال عملیاتی شده است.

 

وی از وجود 320 خانواده دارای دو عضو معلول  فاقد مسکن در استان کرمان خبرداد و گفت:  از این تعداد  169خانواده  شهری و 151واحد روستایی هستند.

 

مدیرکل بهزیستی استان کرمان با بیان اینکه از سوی بهزیستی به ازای هر خانواده شهری 10 میلیون تومان وام بلاعوض و هر خانواده روستایی 6 میلیون تومان وام بلاعوض پرداخت می‌شودافزود: در زمینه واحدهای روستایی سرجمع 18 میلیون تومان وام بلاعوض از طریق این کمیته پرداخت می‌شود.

 

صادق‌زاده با اشاره به اینکه واحدهای روستایی زیر نظر بنیاد مسکن و واحدهای شهری توسط انجمن خیرین مسکن‌ساز ساخته می‌شوند تصریح کرد: پیگیری می‌شود 50 درصد واحدهای مسکن این طرح در دهه فجر امسال افتتاح شود.

 

وی با اشاره به اینکه 30 درصد این مسکن‌ها مربوط به مسکن مهر هستند گفت: مشکلات مربوط به این طرح از طریق مسکن مهر پیگیری و برطرف می‌شود.

 

انتهای پیام/