در نوزدهمین روز از ماه مبارک رمضان ضیافت افطار با حضور امام جمعه ،فرماندار ،رئیس دادگستری ،فرمانده سپاه پاسداران  ،رئیس آموزش و پرورش ،مدیر جهاد کشاورزی ،فرمانده نیرو انتظامی رئیس کمیته امداد اما خمینی (ره) ، معاون شبکه بهداشت و درمان و مدیر عامل مجتمع معادن آیدشت در جمع بیش از 320 مددجو بهزیستی ارزوئیه در تالار پذیرایی سامان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان به نقل از ارزوئیه :زهرا کلانتری رئیس بهزیستی شهرستان ارزوئیه با اشاره به کمک های خیرخواهانه مردم اظهار داشت :امیدواریم به مدد خیرین و مردم نوع دوست شهرستان ارزوئیه بتوانیم مشکلات مددجویان به ویژه معلولین را برطرف کنیم .

نصرالله پور امام جمعه  شهرستان ارزوئیه  در این مراسم با تشریح نیازمندی های گروه های تحت حمایت بهزیستی و مردم و مسولین را به مشارکت در امور خیرخواهانه دعوت کرد

حمید منظری توکلی فرماندار ارزوئیه با  تقدیر و تشکر از برنامه ریزی مناسب اداره بهزیستی شهرستان ارزوئیه از خدمات ارائه شده به محبوب ترین بندگان خدا قدردانی کرد .

در این مراسم با اهداء لوح و شاخه گل از 5 نفر از خیرین تقدیر شد. خیرین و مسولین حاضر در مراسم ضیافت افطار مواد غذایی  و مبلغ 65 میلیون ریال برای گروه های تحت حمایت اهداء کردند .