با حضور قائم مقام رئیس و مدیر کل حوزه ریاست سازمان بهزیستی کشور مرکز اورژانس اجتماعی سطح دو، مرکز جامع خدمات بهزیستی و مسکن 35 واحدی معلولان رودبارجنوب افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان، با حضور پهبد پورشبانان قائم مقام رئیس و مدیر کل حوزه ریاست سازمان بهزیستی کشور، مدیرکل بهزیستی استان کرمان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی مرکز اورژانس اجتماعی سطح دو ، مرکز جامع خدمات بهزیستی و مسکن 35 واحدی معلولان رودبارجنوب افتتاح شد.

منصور آشوری رئیس بهزیستی رودبارجنوب در این آئین از وجود  600 نفر معلول مستمربگیر بهزیستی در این شهرستان خبرداد و افزود: 23 خانواده سه تا هشت معلولی در این شهرستان وجود دارد.

وی درمان و مسکن مددجویان را دغدغه عمده مسئولان در این شهرستان عنوان کرد و گفت: سهمیه مسکن معلولان در این شهرستان افزایش یابد.

فرماندار رودبارجنوب: اداره بهزیستی در منطقه جازموریان تأسیس شود

عطا ناوکی فرماندار رودبارجنوب نیز در این آئین از وجود دو هزار معلول تحت پوشش بهزیستی در این شهرستان خبرداد و گفت: تعداد 600 نفر از آن‌ها مستمربگیر بهزیستی هستند و بقیه آن‌ها پشت نوبت هستند.

وی خواستار افزایش اعتبار برای تحت پوشش قرار دادن پشت نوبتی‌های بهزیستی در این شهرستان شد و تصریح کرد: با توجه به وجود مسیرهای صعب‌العبور در منطقه برای رسیدگی به مددجویان و معلولان در این مناطق در زمینه حمل و نقل با کمبود خودرو مواجه هستیم.

فرماندار رودبارجنوب با بیان اینکه منطقه جازموریان بیش از 55 هزار نفر جمعیت را دارد؛ گفت: در این منطقه اقشار آسیب‌پذیر و نیازمند زیادی وجود دارد که نیاز به خدمات بهزیستی دارند که تقاضا می‌شود اداره بهزیستی در این منطقه راه‌اندازی شود.

4

انتهای پیام/