در هشتمین روز از ماه رمضان و طرح ضیافت مهر طی مراسمی که با حضور جمعی از مدیران ارشد استان برگزار شد، کلید 41 واحد مسکونی به 41 مددجوی معلول و زن سرپرست خانوار بهزیستی استان کرمان واگذار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان در این  مراسم که مدیر کل فنی استانداری ،مدیران کل  مسکن و شهر سازی ،بنیاد مسکن  انقلاب اسلامی ،بانک مسکن و جمعی دیگر از دست اندرکاران ساخت و واگذاری 41 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی حضور داشتند،دکتر عباسی مدیر کل بهزیستی طی سخنانی با اشاره به اینکه مسکن یکی از اساسی ترین نیازهای زندگی بشر می باشد گفت :

بحث تأمین مسکن مددجویان بهزیستی از مهمترین دغدغه های بهزیستی است که با اجرای طرح نهضت تأمین مسکن مددجویان از سال 89 در تلاش برای رفع معضل مسکن نیازمندان هستیم .
وی با اشاره به تعهد 100 هزار واحد مسکونی دولت در طرح نهضت تأمین مسکن مددجویان در سراسر کشور افزود: درمرحله اول  این طرح سهم استان کرمان 2501 واحد است که خوشبختانه با تعاملی که فی مابین استانداری ،بهزیستی ،مسکن و شهرسازی ،بانک مسکن و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی وجود دارد طی  مراحل مختلف این واحد ها ساخته و واگذار خواهد شد.

وی یاد آور شد : تعهد سازمان برای اجرایی شدن و اتمام این تعداد واحد مسکونی تا پایان دولت دهم است .

مدیر کل بهزیستی استان کرمان اظهار داشت : با تلاشها و کوشش هایی که در زمینه مسکن در استان انجام شد توانستیم با همکاری سازمانهای مسکن و شهرسازی ،بنیاد مسکن و بانک مسکن تمامی این سهمیه ها را در قالب پرونده های در حال ساخت یا تفاهم نامه های جدید سازمان مسکن جانمایی کنیم و در این راستا استان کرمان در سطح کشور جزو 5 استان برتر در تأمین مسکن مددجویان معرفی شد.
دکتر عباسی با اشاره به واگذاری 41 واحد مسکونی به مددجویان در این روز مبارک از ماه رمضان  گفت: این واحد ها با زیربنای کل 2330 متر مربع برای معلولین ،زنان سرپرست خانوار و بچه های شبه خانواده که 23 واحد در شهرک سیدی و 18 واحد در شهرک خواجوی شهر کرمان می باشد به بهره برداری رسیده است.

مهندس رضایی مدیر کل مسکن و شهر سازی استان کرمان نیز در این مراسم با اشاره به تلاشهای دولت نهم و دهم برای تأمین مسکن  نیازمندان گفت  : تا قبل از دولت نهم  تنها1000 واحد مسکونی  توسط بخش دولتی ساخته شده بود که در دولت نهم و دهم  با تعامل مسئولین و پیگیریهای دولت این رقم 43500 واحد می باشد.

وی قول مساعد داد تا علاوه بر 18 واحد مسکونی شهرک خواجو 10 واحد دیگر نیز در این شهرک از سوی مسکن و شهرسازی به مددجویان بهزیستی اختصاص یابد .
لازم به ذکر است در این مراسم از تمامی مسئولین و خیرینی که در ساخت این 41 واحد مسکونی اداره کل بهزیستی را یاری نمودند با اهدا لوح سپاس تجلیل شد و در پایان این مراسم از منازل مسکونی واگذار شده در شهرک های سیّدی و خواجوی شهر کرمان بازدید به عمل آمد.