برپایی ضیافت مهر رمضان در مهر سرای مهدی (عج ) کرمان
شامگاه هجدهمین روز ماه رمضان فضای بیرونی مرکز روزانه آموزش معلولین ذهنی مهر سرای مهدی (عج) شهر کرمان شاهد برپایی ضیافت مهر رمضان بود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، دراین برنامه افطار که با حضور مدیرعامل و اعضاء هیئت مدیره مرکز ، معاون پشتیبانی و روسای حراست و بازرسی بهزیستی ، تعدادی از خیرین ، معلولین و خانواده های ایشان در فضایی صمیمانه ، معنوی و سرشار از عطر رمضان برگزار شد : حاضرین پس از افطار در جمع کودکان با آنان به گفتگو و بازی پرداختند و از نمایشگاه توانمندیهای معلولین که در گوشه ای از باغ مرکز برپا شده بود دیدن کردند.

ضیافت افطار خیرین ویژه مددجویان بهزیستی زرند
جمعی از مددجویان تحت حمایت بهزیستی شهرستان زرند افطار هجدهمین روزه خود را میهمان خیرین زرند بودند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، در این برنامه ضیافت افطار که با حضور معاون پیشگیری بهزیستی استان ، مسئولان محلی ، خیرین و جمعی از مددجویان تحت حمایت بهزیستی و خانواده هایشان برگزار شد. پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء و صرف افطار ، برنامه های هنری توسط فرزندان بهزیستی اجرا و با اهداء هدایایی از ایشان تقدیر شد.
تحویل سبد کالا به مددجویان بهزیستی روستای خاتون آباد جیرفت
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، همزمان با طلوع خورشید در نوزدهمین روز ماه رمضان و درراستای اجرای برنامه ضیافت مهر رمضان ، رئیس و مددکاران بهزیستی شهرستان جیرفت با حضور در منازل مددجویان بهزیستی درروستای خاتون آباد ضمن تحویل سبد کالای ویژه ماه رمضان به مسائل و مشکلات ایشان رسیدگی کردند.
دلجویی فرماندار شهرستان ریگان از مددجویان بهزیستی
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، درراستای اجرای برنامه های ضیافت مهر رمضان در استان کرمان ، در آغازین ساعات نوزدهمین روز ماه رمضان و در آستانه ورود به شبهای قدر فرماندار و جمعی از مسئولان محلی شهرستان ریگان به همراه میرزاده رئیس اداره بهزیستی با حضور در منازل تعدادی از مددجویان از ایشان دلجویی کردند.
برپایه این خبر در جریان این دیدارها هدایایی به مددجویان تحویل شد.