قائم مقام رئیس و مدیر کل حوزه ریاست سازمان بهزیستی کشور اینکه در سال گذشته بیش از 8هزار مسکن به مددجویان تحویل داده شده است گفت: 53 هزار واحد مسکونی برای مددجویان در دست احداث است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان، پهبد پورشبانان در حاشیه بازدید از مرکز توانبخشی شهرستان جیرفت، با قدردانی از خدمات این مرکز اظهار داشت: در راستای  تاکید مقام معظم رهبری در حوزه آسیب‌های اجتماعی و همچنین اهتمام دولت تدبیر و امید برای توجه به مناطق کمتر برخوردار، سازمان بهزیستی کشور به عنوان تخصصی‌ترین نهاد دولتی در حوزه مسائل اجتماعی مناطق کم‌تر برخوردار را در سطح کشور برای کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعیی شناسایی کرد.

وی افزود: توجه به منویات مقام معظم رهبری سبب شد تا استقرار و توسعه مراکز اورژانس اجتماعی و مراکز جامع خدمات بهزیستی در منطقه جنوب استان کرمان در الویت برنامه‌های سازمان قرار گیرد.

قائم مقام رئیس و مدیر کل حوزه ریاست سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه مراکز جامع خدمات بهزیستی در 30 شهر کشور راه‌اندازی می‌شود تصریح کرد: با مدیریت خوب مدیر کل بهزیستی استان شاهد افتتاح 10مرکز به جای 7مرکز در سطح استان کرمان هستیم.

پورشبانان از افتتاح پنج مرکز اورژانس اجتماعی در منطقه جنوب استان کرمان خبرداد و افزود: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در زمینه نهایت همکاری را تاکنون داشته‌‌اند.

وی  یکی از شاخص‌های رفاه را مسکن وسلامت عنوان کرد و گفت: دولت تدبیر و امید توجه ویژه‌ای به امر رفاه اجتماعی داشته است و در همین زمینه سازمان بهزیستی نیز تعهداتی را برای تامین مسکن مددجویان، به ویژه مسکن خانواده‌های بیشتر از دو معلولیت را دارد.

قائم مقام رئیس و مدیر کل حوزه ریاست سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه در سال گذشته بیش از 8هزار مسکن به مددجویان تحویل داده شده است گفت: 53 هزار واحد مسکونی برای مددجویان در دست احداث است که امیدواریم ظرف مدت مشخصی به مددجویان تحویل داده شود.

قائم مقام رئیس و مدیر کل حوزه ریاست سازمان بهزیستی کشور خاطرنشان کرد: خوشبختانه با عنایت کمیسیون مجلس و سازمان مدیریت برنامه‌ریزکشور برای نخستین بار ردیف و اعتبارات مشخصی مجلس برای سازمان بهزیستی مصوب کرده است که امسال می‌توانیم سهم بیشتری در تأمین مسکن مددجویان داشته باشیم که الویت با مناطق کمتر توسعه یافته است.

انتهای پیام/