رئیس بهزیستی شهرستان منوجان از افتتاح کلینیک مددکاری اجتماعی راه روشن و 53 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی منوجان همزمان با ایام الله دهه فجر خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان از منوجان، با حضور امام جمعه، فرماندار  و جمعی از مسئولان شهرستان منوجان کلینیک مددکاری اجتماعی راه روشن و 53 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی این شهرستان افتتاح شد.

مرتضی نمدادی رئیس بهزیستی شهرستان منوجان در آیین افتتاح کلینیک مددکاری و واحدها مسکونی با اشاره به اینکه در راستای واگذاری فعالیت‌های دولتی به بخش خصوصی این کلینیک تاسیس شده است اظهار داشت:  سرمایه اولیه موسس 100 میلیون ریال بوده و از محل طرح‌های اقتصاد مقاومتی 150 میلیون ریال به این کلینیک تسهیلات از طریق فرمانداری پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه با تاسیس این کلینیک ، سه نفر به صورت مستقیم اشتغال پیدا کرده‌اند افزود: افزایش ضریب نفوذ خدمات مددکاری اجتماعی در سطح شهرستان، بهره‌مندی از توان تخصصی بخش غیردولتی در راستای ارائه خدمات پیشگیرانه، مداخله و توانمندسازی مراجعان از اهداف تاسیس این کلینیک مددکاری اجتماعی است.

رئیس بهزیستی شهرستان منوجان با اشاره به اینکه به هر واحد مسکونی با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مبلغ  150 میلیون ریال تسهیلات ساخت مسکن اعطا شده است، تصریح کرد: به خانواده‌های دارای دو عضو معلول علاوه بر مبلغ تسهیلات اعطایی  با همکاری بهزیستی،بنیاد مستضعفان و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مبلغ 180 میلیون ریال  بلاعوض پرداخت شده است.

نمدادی خاطرنشان کرد: به خانواده‌های دارای یک عضو معلول 150 میلیون ریال تسهیلات ساخت مسکن و مبلغ 80 میلیون ریال کمک بلاعوض توسط بهزیستی پرداخت شده است.

 

 

انتهای پیام/