رئیس بهزیستی و دبیر شورای سالمندی شهرستان منوجان با بیان اینکه 4 هزار و 814 سالمند در شهرستان منوجان تحت حمایت سازما‌ن‌های حمایتی هستند؛ خاطرنشان کرد: هفت و چهار دهم درصد جمعیت شهرستان منوجان را سالمندان تشکیل می‌دهند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان مرتضی نمدادی در نشست شورای ساماندهی سالمندان این شهرستان که با حضور فرماندار و اعضا شورا در محل فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: مناسب‌سازی محیط و اماکن و معابر عمومی برای حضور و ورود سالمندان به جامعه ضروری است.

وی تصریح کرد: تکریم سالمندان و سرعت‌بخشی به کار آنان از جمله بانک‌ها اجتنا‌ب ناپذیر است.

دبیر شورای سالمندی شهرستان منوجان با بیان اینکه 4 هزار و 814 سالمند در شهرستان منوجان تحت حمایت سازما‌ن‌های حمایتی هستند؛ خاطرنشان کرد: هفت و چهار دهم درصد جمعیت شهرستان منوجان را سالمندان تشکیل می‌دهند.

حسین صادقی فرماندار شهرستان منوجان نیز در این نشست با تاکید بر لزوم حمایت‌های اجتماعی بیشتر از سالمندان اظهار داشت: گسترش شبکه‌های مجازی باعث شده که خانواده توجه کمتری نسبت به سالمندان داشته باشند.

وی سالمندان را منبع عظیمی از تجربه دانست و افزود: باید از این ظرفیت در پیشبرد امور جامعه استفاده شود.

رئیس شورای سالمندان منوجان سالمندان را منشأ دینی خانواده برشمرد و گفت : احترام و تکریم سالمندان باید به یک ارزش فرهنگی تبدیل شود.

انتهای پیام/