برگزاری جشن تکلیف فرزندان مراکز بهزیستی و جشن انقلاب مهدهای کودک شهرستان زرند
به همت اداره بهزیستی شهرستان زرند و با حضور مسئولین استانی و مسئولین شهرستان زرند مراسم جشن تکلیف فرزندان دختر و پسر مراکز تحت نظارت بهزیستی در شهرستان زرند برگزار گردید.
دراین مراسم پس از خیر مقدم طهماسبی زاده رئیس بهزیستی شهرستان زرند به حضار صادق زاده مدیرکل بهزیستی استان طی سخنانی کوتاه با اشاره به اهمیت حضور آحاد جامعه در بحث رفع معضلات اجتماعی تاکید کرد برپایه فرمایشات مقام معظم رهبری و شعار (تنها همه با هم می توانیم ) باید در جهت رفع مسائل و مشکلات اجتماعی با کمک و همیاری آحاد جامعه و همسو با متخصصین این امر تلاش کرد.وی برپایی این نوع از جشنها به لحاظ اهمیت مسائل معنوی در کنترل مشکلات اجتماعی ضروری و مهم دانست.
همچنین مراسم جشن باشکوهی به مناسبت ایام ا… دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و با حضور پورشور کودکان مهدهای کودک شهرستان زرند و جمعی از مسئولین این شهرستان برگزار گردید.

انجام خدمات دندانپزشکی رایگان و سرپایی و برپایی بازارچه خیریه غذا در شهرستان قلعه گنج.
باحضور تیم دندانپزشکی خدمات دندانپزشکی رایگان به مددجویان تحت پوشش به مدت 5 روز ارائه گردید.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان یک اکیپ از دندانپزشکان مجرب و خیر با حضور در منطقه قلعه گنج به ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان به محرومین و مددجویان تحت پوشش بهزیستی پرداختند.
لازم به ذکر است تیم مزبور ضمن ارائه آموزشهای مربوط به بهداشت دهان و دندان به مددجویان راهنمائیهای لازم جهت حفظ بهداشت دهان و دندان را به آنان ارائه نمودند.
همچنین به همت اداره بهزیستی این شهرستان وبا مشارکت خیرین و حمایت موسسه خیریه ثلث تهران ، بازارچه خیریه ای تحت عنوان بازارچه خیریه غذا به منظور کمک و حمایت از شهروندانی که توانائی تهیه غذای سالم و مناسب ندارند و همچنین به منظور حمایت و ارایه کمکهای لازم به کودکان محروم و سرطانی منطقه  راه اندازی گردیده است.

برگزاری مراسم گرامیداشت دهه مبارکه فجر در شهرستان بافت
در شهرستان بافت نیز همچون سایر ادارات شهرستانهای استان درراستای گرامیداشت ایام ا… دهه فجر طرحها و فعالیتهای قابل توجهی انجام شد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان طی مراسمی و با حضور مسئولین شهرستان بافت و به میمنت دهه مبارکه فجر مراسم کلنگ زنی احداث منازل مددجویی دراین شهرستان انجام گردید.

همچنین در همین راستا مسابقات ورزشی متنوع و مفرحی برای معلولین این شهرستان ترتیب داده شد که معلولین شهرستان بافت با حضور فعال دراین مسابقات به رقابت با یکدیگر در رشته های مختلف ورزشی پرداختند.

برگزاری مراسم زنگ انقلاب و جشن تکلیف فرزندان مراکز بهزیستی شهرستان کرمان به مناسبت دهه فجر
گرامیداشت سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) با نواختن زنگ انقلاب و برگزاری جشن تکلیف برای فرزندان مراکز بهزیستی.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان به مناسبت ورود تاریخی حضرت امام به میهن اسلامی مراسم نواختن زنگ انقلاب در یکی از مهدهای کودک شهر کرمان بصورت نمادین و با حضور مسئولین و کارشناسان مربوطه برگزار گردید.
دراین مراسم کودکان حاضر در مهد فوق با اجرای سرودهای حماسی دوران انقلاب به این مراسم جلوه ای ویژه بخشیدند.
لازم به ذکر است مراسم فوق بطور همزمان در تمامی مهدهای کودک سطح استان برگزار گردید.
در تلاشی دیگر از سوی مدیریت و کارشناسان بهزیستی شهرستان کرمان و به مناسبت ایام ا… دهه فجر مراسم باشکوه جشن تکلیف فرزندان مراکز تحت نظارت با حضور روحانیون ، مسئولین و فرزندان و مسئولین مراکز برگزار گردید.
در این مراسم صادق زاده مدیرکل بهزیستی ضمن تبریک فرارسیدن سن تکلیف این فرزندان از آنان خواست تا باتوجه و دقت به تکالیف شرعی خویش مسیر زندگی خود را با عطر معنویت آغشته کنند تا به سعادت دنیا وعقبی دست یابند
برگزاری جشنواره غذای سالم در شهرستان رابر
جشنواره غذای سالم در شهرستان رابر با حضور فرماندار روسای ادارات و کارشناسان شهرستان رابر در محل سالن چند منظوره این شهرستان برگزار گردید.