رسیدگی به امور مراجعین در محل میز خدمت

همزمان با 12 بهمن اولین روز از دهه مبارک فجر ، مدیرکل بهزیستی استان کرمان با حضور در محل میز خدمت بمدت چهار ساعت با مددجویان و مراجعین دیدار و مسائل ایشان را بررسی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، دراین برنامه که از اولین ساعات کاری 12 بهمن ماه آغاز شد و بمدت چهار ساعت ادامه داشت ، دکتر رضا عباسی با حضور در محل میز خدمت ستاد مرکزی بهزیستی استان به طور مستقیم به درخواستهای مددجویان و مراجعین رسیدگی کرد.

گرامیداشت لحظه ورود تاریخی امام خمینی (ره ) به میهن در بهزیستی کرمان

لحظه ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره ) بنیانگذار انقلاب اسلامی به میهن در 12 فروردین سال 57 ، توسط بهزیستی کرمان گرامی  داشته شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، دراین مراسم که مقارن با لحظه ورود تاریخ ساز امام خمینی (ره ) به کشور صورت گرفت ، دکتر رضا عباسی مدیرکل و اعضاء شورای معاونین اداره کل بهزیستی با حضور در ورودی ساختمان ستاد مرکزی بهزیستی با اهداء لوح یادمان و هدیه ای به چهار  نفر از کسانی که در این لحظه وارد بهزیستی شدند تقدیر کردند.

راه اندازی سیستم پیام گیر اداره کل بهزیستی استان کرمان

همزمان با 12 بهمن و اولین روز از دهه فجر ، سیستم پیام گیر صوتی اداره کل بهزیستی استان کرمان راه اندازی و آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، از این پس مددجویان تحت حمایت بهزیستی و عموم مردم می توانند با گرفتن شماره 2101009 – 0341 موضوعات مربوط به حوزه بهزیستی و موضوعات  مددجویی را بصورت پیام اعلام نمایند.

برپایه این خبر  پیام های دریافتی از این طریق توسط مدیرکل بهزیستی استان بررسی و برای پیگیری به واحدهای مربوطه ارجاع داده می شود.

شایان ذکر است : فرد تماس گیرند درصورت اعلام شماره تماس در کوتاهترین زمان ممکن از نتیجه اقدامات صورت گرفته آگاه می شود.

نواخته شدن زنگ انقلاب در مهدکودکهای سراسر استان کرمان

همزمان با لحظه ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره ) به میهن ، زنگ انقلاب بصورت همزمان در تمامی مهدکودکهای تحت نظارت بهزیستی استان کرمان نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان : در مراسمی که به همین منظور در محل مهدکودک اختر شهر کرمان و با حضور مسئولان اداره کل بهزیستی استان و بهزیستی شهرستان کرمان برگزار شد ، کودکان با اجرای سرودهای انقلابی یاد و خاطره لحظه ورود بنیانگذار انقلاب اسلامی به میهن را گرامی داشتند.

حضور پررنگ پرسنل بهزیستی کرمان در مراسم گرامیداشت 12 بهمن

پرسنل ستاد مرکزی و بهزیستی شهرستان کرمان به همراه دیگر همکاران خود در مراکز و مجتمع های تحت مدیریت و نظارت بهزیستی در شهر کرمان ، با حضور در محل مصلی بزرگ امام علی (ع ) در مراسم بزرگداشت روز 12 بهمن شرکت کردند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، دراین برنامه که با اجتماع پر شور مردم کرمان و سخنرانی استاندار همراه بود ، پرسنل بهزیستی هم گام با دیگر آحاد مردم انقلابی کرمان دراین مراسم شرکت کردند.

آغاز ارائه خدمات رایگان کلینیکی بهزیستی کرمان

همزمان با آغاز دهه فجر طرح ارائه رایگان کلیه خدمات پاراکلینیکی اداره کل بهزیستی استان کرمان به مردم آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، دراین طرح که از 12 بهمن آغاز و تا پایان دهه مبارک فجر نیز ادامه دارد خدمات فیزیوتراپی ، کاردرمانی ، گفتاردرمانی ، شنوایی سنجی ، بینایی سنجی ، مشاوره ، مشاوره ژنتیک و… بصورت رایگان در مراکز تحت مدیریت بهزیستی کرمان در سراسر استان به عموم مردم ارائه می شود.