کاروان 150 نفره پرسنل بهزیستی استان کرمان پس از یک هفته اقامت در مشهد مقدس در میان استقبال گرم دیگر همکاران وارد کرمان شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، سلیمانی رئیس اداره روابط عمومی بهزیستی با بیان مطلب فوق گفت : اعزام یکصد و پنجاه نفر از پرسنل بهزیستی سراسر استان بصورت متمرکز در قالب یک کاروان ، طی سی سال فعالیت بهزیستی در استان کرمان بی سابقه بوده که این مهم با تلاش مستمر و پیگیریهای آقای دکتر عباسی مدیرکل بهزیستی کرمان و موافقت مسئولان بهزیستی کشور بویژه معاونت محترم پشتیبانی بهزیستی کشور انجام گرفته است . رئیس اداره روابط عمومی بهزیستی کرمان افزود: 150 پرسنل اعزامی بهزیستی به مشهد مقدس از طریق اختصاص سهمیه مشخص شهرستانی براساس تعداد پرسنل و انجام قرعه کشی درجمع همکاران هر شهرستان مشخص شدند که پس از اجتماع ایشان در محل ستاد مرکزی بهزیستی استان با بدرقه صمیمی مدیرکل ومسئولین بهزیستی استان عازم مشهد مقدس شدند.
سلیمانی افزود: کاروان 150 نفر پرسنل بهزیستی پس از ورود به شهر مشهد و زیارت حرم مطهر علی ابن موسی الرضا در زائر سرای سازمان بهزیستی کشور اسکان یافتند و طی یک هفته اقامت در شهر مقدس مشهد با برنامه ریزیهای صورت گرفته با استفاده از سرویسهای ایاب و ذهاب در اختیار روزانه طی دو نوبت به حرم مطهر مشرف شدند.
وی ادامه داد ، دراین سفر معنوی کاروانیان علاوه بر استفاده از فیوضات اقامت در جوار بارگاه ملکوتی امام هشتم دیگر اماکن زیارتی واقع در شهر مشهد را نیز زیارت کردند.
رئیس اداره روابط عمومی بهزیستی کرمان ، شور و شعف بیش از حد زائرین و بدرقه کنندگان ، ناشی از اعزام کاروان زیارتی پرسنل بهزیستی کرمان برای اولین مرتبه با این شکل و تعداد را از جلوه های بیاد ماندنی اعزام این کاروان به مشهد مقدس عنوان کرد و افزود در بازگشت ، جمع کثیری از پرسنل با ارسال نامه های جداگانه و گروهی به مدیرکل بهزیستی ، مراتب تقدیر و تشکر خود را از انجام این اقدام فرهنگی مذهبی اعلام کرده اند.