200نفر از عزیزان ایثارگر ، آزاده ،جانباز و خانواده معظم  شاهد هم اکنون در اداره کل در بهزیستی استان کرمان شاغل هستند .
به گزار ش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ،محمود حدادیان معاون پشتیبانی و منابع انسانی بهزیستی کرمان و مشاور امور ایثارگران این اداره کل با بیان مطلب فوق در جلسه ماهانه شورای فرماندهی پایگاه مقاومت نصر گفت: طی سال گذشته بسیجیان عضو پایگاه  مقاومت نصر بهزیستی کرمان دوشادوش دیگر بسیجیان در تمامی صحنه ها حاضر بوده و در هر زمان و مکانی به ندای ولی امر خود لبیک گفتند.

 

وی افزود: علاوه بر حضور پررنگ بسیجیان بهزیستی در برنامه ها ی تدارک دیده شده از سوی بسیج و سپاه ثارالله استان و بسیج ادارات در مناسبتهای ملی ، مذهبی ، انقلابی و  راهپیمایی های  طول سال 89،با توان و نیروی مضاعف در اجرای برنامه ها و طرحهای داخلی بهزیستی حضور فعالانه داشته اند .
معاون پشتیبانی و منابع انسانی بهزیستی کرمان گفت : در طول سال 89 بر اساس یک برنامه طراحی شده و با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره رشادتها و پایمردی خالصانه رزمندگان و ایثارگزان ،مدیر کل بهزیستی به همراه مشاور امور ایثارگران بهزیستی با حضور در منزل 40 نفر از ایثارگران شاغل در بهزیستی به گفتگوی صمیمانه با آنان  پرداختند و از صبر و استقامت خانواده هایشان تجلیل کردند.
مشاور امور ایثارگران بهزیستی کرمان ادامه داد : علاوه بر دیدار در منزل با ایثارگران ،مدیر کل بهزیستی با حضور در دفتر کار 102 نفر از ایثارگران بهزیستی به بحث و بررسی وضعیت ایشان و مشکلات احتمالی آنها پرداخته است.
وی گفت: در جریان این دیدار ها هدایایی به ارزش ده میلیون تومان تحویل ایثارگران شده است .
حدادیان تصریح کرد: طی سال 89 ،دو جلسه تجلیل از مقام ایثارگران برگزار شد و طی همین مدت نیز 2 اردوی فرهنگی ویژه ایثارگران و بسیجیان شاغل در بهزیستی برگزار شده است.
وی خاطر نشان کرد : هم اکنون 8 نفر از ایثارگران شاغل در بهزیستی در سمتهای مدیریتی این اداره کل مشغول می باشند .
مشاور امور ایثارگارن بهزیستی کرمان افزود: تعداد 100 نفر از ایثارگران بهزیستی عضو صندوق ایثارگران می باشند و از طریق این صندوق تسهیلاتی به متقاضیان ایثارگر پرداخت شده است.
وی گفت: تا پایان سال 89 تعداد 21  نفر از ایثارگران  عضو صندوق ایثارگران بهزیستی جهت دریافت تسهیلات قرض الحسنه به این صندوق معرفی شده اند که رقم پرداختی به افراد جمعاً بالغ بر 250میلیون ریال بوده است .
حدادیان در پایان گفت : با هدف پیگیری مسایل و مشکلات عزیزان ایثارگر بهزیستی طی سال گذشته تعداد 5 جلسه کاری با دستگاههای مرتبط با موضوع ایثارگران ، خانواده شهدا و آزادگان در کرمان و 2 جلسه نیز در تهران برگزار شده  است.