209 نفر از مددجویان بهزیستی استان کرمان در سومین روز از هفته بهزیستی صاحبخانه شدند .
به گزارش روابط عمومی  اداره کل بهزیستی استان کرمان ، در مراسم واگذاری همزمان این 209 واحد مسکونی که با حضور فرماندار و مدیران اجرایی شهرستان کوهبنان در این شهر برگزار شد.

دکتر عباسی مدیرکل بهزیستی استان طی سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید دکتر فیاض بخش و تبریک هفته بهزیستی گفت : طی سال گذشته با اجرای طرحهای مختلف برای ساخت و تامین مسکن مددجویان بهزیستی بیش از یک هزار واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی در استان کرمان واگذار شده است .
مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت : امروز بطور همزمان 209 واحد مسکونی با زیر بنای هر واحد 60 متر مربع در دو تیپ آپارتمانی وویلایی به مددجویان واجد شرایط واگذار می شود.

وی در خصوص محل تامین اعتبار لازم جهت ساخت این واحدها گفت : اعتبار لازم جهت ساخت و آماده سازی و تامین انشعابات آب ، برق و گاز این 209 واحد از محل اجرای طرح نهضت تامین مسکن مددجویان بهزیستی و اعتبارات سفرهای استانی ریاست محترم جمهور تامین شده است .
دکتر عباسی در ادامه گفت  :کل اعتبار هزینه شده برای این واحدها ، 42970 میلیون ریال بوده است و مساحت کل این تعداد واحد مسکونی 14828 مترمربع است .
مدیرکل بهزیستی استان کرمان درادامه گفت : در کنار این 209 واحد مسکونی امروز بطور همزمان بهره برداری از چهار مرکز اقامت میان مدت (کمپ ترک اعتیاد ) در شهرهای انار ، شهربابک ، کوهبنان و    اختیار آباد و کلینیک شنوایی سنجی شهرستان جیرفت نیز شروع می شود.