همزمان با هفتمین روز از ایام ا… دهه فجر از 400 فرزند موفق بهزیستی کرمان در همایشی تحت عنوان «قطره هایی که در یا شدند» ، با اهداء تندیس و هدایایی تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان بهزیستی استان کرمان ، در این مراسم که با حضور مهرشاد معاون برنامه ریزی استانداری ، شمس الدینی مدیرکل اجتماعی استانداری ، احمد علی مقدم دبیر حزب موئلفه اسلامی در کرمان ، دکتر عباسی مدیرکل بهزیستی و جمع کثیری از مسئولین استانی و مددجویان و فرزندان شبه خانواده بهزیستی در محل خانه شهر کرمان برگزار شد،

دکتر عباسی مدیرکل بهزیستی هدف از برگزاری این همایش را تجلیل از فرزندان موفق بهزیستی دانست که با تلاش و پشتکار خود توانسته اند مدارج مهم علمی را بپیمایند .
وی افزود : سازمان بهزیستی با تمام توان خود سعی بر آن دارد تا فرزندانی را به جامعه و انقلاب  تحویل دهد که به لحاظ اخلاقی ، علمی و پژوهشی در صف مقدم نخبگان و افراد موفق ایران اسلامی باشند.

 

مدیرکل بهزیستی با اشاره به موفقیت های کسب شده توسط فرزندان شبه خانواده در عرصه های مختلف علمی ، فرهنگی ، ورزشی و هنری اظهار داشت : فرزندان شبه خانواده بهزیستی افراد توانمند و متعهدی هستند که بستر لازم را  برای کسب مدارج در سطوح بالا را دارند و با حمایت آنها می توان صدای فرزندان مهر این دیار را به گوش جهانیان رساند.
وی در ادامه با اشاره به دستاوردهای ایران اسلامی از زمان وقوع انقلاب تاکنون پرداخت و یاد آور شد ، اگر امروز جوانان ما در فضایی امن و با امکاناتی عالی مشغول به تحصیل می باشند موهبت هایی است که پس از انقلاب بدان رسیده ایم .

در ادامه این مراسم، مقدم دبیر حرب موئلفه نیز به بیان چگونگی رخداد انقلاب در ایران اسلامی پرداخت و گفت ، ایران اسلامی که امروز در آن بسر می بریم بواسطه تلاشها و کوششهای مردمی است که جان خویش را فدای انقلاب و اسلام نمودند.
وی  با اشاره به اینکه عده زیادی برای خدشه دار کردن انقلاب اسلامی در طول تاریخ 32 ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی فتنه های زیادی را برنامه ریزی کرده اند افزود : علیرغم تلاش دشمنان داخلی و خارجی فتنه ها با تدبیر مقام معظم رهبری نقش بر آب شدند .
وی افزود: اگر ائمه اطهار(ع) یارانی چون ایرانیان مسلمان و انقلابی داشتند هیچگاه مشکلی برای اسلام پیش نمی آمد.
گفتنی در  ادامه این مراسم که با اجرای برنامه های فرهنگی ، هنری توسط فرزندان بهزیستی  همراه بود از 400 نفر از فرزندان شبه خانواده بهزیستی تجلیل شد.